تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را. (حضرت علی علیه‌السلام)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
خانه » آموزش مکانیک خودرو » آموزش تغییر رمز ضبط پژو پارس داشبورد جدید
آموزش تغییر رمز ضبط پژو پارس داشبورد جدید

آموزش تغییر رمز ضبط پژو پارس داشبورد جدید

تغییر رمز ضبط پژو پارس داشبورد جدید

 آموزش تعمیرات نگهداری خودرو ،باز یابی رمز ضبط و پخش ، دی کد کردن ضبط و پخش خودرو ، تغییر رمز ضبط و اختصاصی کردن آن ، مونتاژ و دمونتاژ داشبورد و قطعات روی داشبورد و کنسول در انواع ماشین های داخلی و خارجی بپردازیم.

ضبط پژو پارس داشبورد جدید

از آنجائیکه کد پیش فرض کلیه دستگاه ها قبل از تغییر رمز توسط شرکت ایران خودرو عدد ۱۱۱۱ در نظر گرفته شده بهتر است برای ایمنی بیشتر کد رمز دستگاه را تغییر دهید.

برای تغییر کد رمز کلید ”RADIO” و کلید ” ۱/RPT” را به مدت ۲ ثانیه همزمان نگه دارید. پیام “PWD****” کد رمز عبور تنظیم شده را فراخوان می نماید.

در صورت ورود کد رمز چهار رقمی صحیح، پیام “PWD” جهت ورود رمز عبور ۴ رقمی جدید نمایان می گردد. کد رمز جدید را وارد نموده و دکمه ولوم  SETUP/AUDIO را فشار دهید.

 اکنون پیام ” PWD —-” مجددا رمز ۴ رقمی جدید را جهت تطابق فراخوان می نماید. کد ۴ رقمی را که در مرحله قبل به عنوان رمز ورود جدید وارد نموده اید، انتخاب و دکمه ولوم SETUP/AUDIO را فشار دهید.

 در صورت تطابق رمزهای عبور وارد شده، پیامPWD RESET  به منزله تغییر کد رمز نمایش می یابد و در صورتیکه دو رمز وارد شده یکسان نباشند پیام  SET FAIL به منزله خطا در تغییر رمز نمایش می یابد که بایستی مراحل تغییر رمز فوق را مجددا تکرار  نمایید.

امتیاز 1.50 ( 2 رای )
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است