گفتگو با خردمندان و دانشوران ، پاداشی کمیاب است.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
خانه » اخبار مهم » برنده شدن ابتیما با ۵۰ ساعت بوسیدن
برنده شدن ابتیما با ۵۰ ساعت بوسیدن

برنده شدن ابتیما با ۵۰ ساعت بوسیدن

۵۰ ساعت بوسه بر کیا اپتیما برای گرفتن جایزه!

در جهان چیزهای عجیب و غریب زیاد دیده می‌شود که می‌توان کلکسیون آنان را در کتاب گینس پیدا کرد و صنعت خودروسازی هم از این اتفاقات عجیب و غریب مستثنی نیست، حال اخیرا گروهی موسوم به ۹۶.۷ KISS FM، یک مسابقه سخت و طاقت فرسا ترتیب داده‌اند که جایزه بزرگ آن یک دستگاه خودروی کیا اپتیما LX مدل ۲۰۱۷ تعیین شده است، ولی برای بدست آوردن آن باید ۵۰ ساعت بر روی این خودرو بوسه بزنید تا شاید صاحب آن شوید.
در این مسابقه برای هر یک ساعت چسباندن صورت خود به فلز، پلاستیک و لاستیک‌های اتومبیل و بوسه زدن بر آنان، یک وقت استراحت ۱۰ دقیقه‌ای به شرکت کنندگان در این مسابقه داده می‌شود تا به صورت و لب‌های خود استراحت دهند. بعد از هر وقت استراحت هم جای شرکت کنندگان با یکدیگر عوض می‌شود تا برخی از شرکت کنندگان تمام وقت در حالت ایستاده نباشند.
این مسابقه در نهایت بعد از ۵۰ ساعت به پایان رسید و از جمع ۲۰ شرکت کننده در این ماراتن که خیلی از آنان در جریان مسابقه انصراف دادند، تنها ۷ نفر موفق به دریافت جایزه‌های مختلف شدند که ۶ تا از آنان جوایزی همچون بلیط شرکت در کنسرت جاستین تیمبرلیک، بلیط کنسرت برونو مارس و در نهایت یک جایگاه VIP در فستیوال موزیک Austin City Limits دریافت کردند، اما در انتها شرکت کننده ۳۰ ساله این ماراتن یعنی “دیلینی جایاسوریا” موفق به دریافت یک دستگاه خودروی کیا اپتیما ۲۰۱۷ به ارزش ۲۲ هزار دلار شد.
در ظاهر شاید این مسابقه ساده به نظر برسد، ولی چسباندن صورت خود بیش از ۵۰ ساعت در حالت بوسه به یک بدنه اتومبیل، در حالی که خواب معنا ندارد و تنها ۱۰ دقیقه فرصت استراحت دارید، می‌تواند یکی از سخت‌ترین کارهای روی زمین باشد.

عکس ها
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است