هرچه اکنون هستیم محصول افکاری است که سابقاً داشته ایم و حالا داریم.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
خانه » فروش ویژه خودرو » خرید اعتباری رنو سیمبل ۲۰۱۷ با پیش‌پرداخت ۱۹ میلیون تومانی +شرایط فروش
خرید اعتباری رنو سیمبل ۲۰۱۷ با پیش‌پرداخت ۱۹ میلیون تومانی +شرایط فروش

خرید اعتباری رنو سیمبل ۲۰۱۷ با پیش‌پرداخت ۱۹ میلیون تومانی +شرایط فروش

خرید اعتباری رنو سیمبل ۲۰۱۷ با پیش‌پرداخت ۱۹ میلیون تومانی (+جدول و جزئیات) ،قیمت رنو سیمبل ۲۰۱۶ ،قیمت رنو سیمبل ،مشخصات فنی رنو سیمبل ،رنو سیمبل pe ،شرایط فروش رنو سیمبل ،رنو سیمبل se

رنو سیمبل با قیمت نقدی ۷۹.۵ میلیون تومان عرضه شده است که خریداران از تخفیف خرید نقدی ۳.۵ میلیون تومانی نیز بهره‌مند خواهند شد و خودرو به‌صورت فوری به خریدار عرضه می‌شود.
 نگین خودرو، شرایط فروش نقدی و اعتباری رنو سیمبل ۲۰۱۷ را به‌عنوان اقتصادی‌ترین سدان اروپایی رنو در ایران را اعلام کرد.

نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران در جدیدترین شرایط فروش خود، رنو سیمبل را به‌عنوان اقتصادی‌ترین سدان این شرکت فرانسوی در بازار ایران با شرایط متنوع نقدی و اعتباری و در مدل ۲۰۱۷ عرضه کرده است.

رنو سیمبل با قیمت نقدی ۷۹.۵ میلیون تومان عرضه شده است که خریداران از تخفیف خرید نقدی ۳.۵ میلیون تومانی نیز بهره‌مند خواهند شد و خودرو به‌صورت  فوری به خریدار عرضه می‌شود.

اما خریداران امکان پرداخت مبلغ این خودرو به‌صورت دومرحله‌ای را نیز دارند که در آن ۴۵ میلیون از قیمت خودرو در مرحله اول و ۳۱میلیون از قیمت خودرو در زمان تحویل خودرو پرداخت خواهد شد و زمان تحویل خودرو نیز ۳۰ روزه خواهد بود.

علاوه بر شرایط فروش نقدی، نگین خودرو رنو سیمبل را به‌صورت اعتباری نیز عرضه می کند. برای این منظور می‌توانید با پیش‌پرداخت ۳۲.۹ میلیون تومانی خودرو را به‌صورت فوری تحویل بگیرید یا با پیش‌پرداخت اولیه ۱۹میلیون تومانی و پرداخت دوم ۱۲.۹ میلیون تومانی (۲۰ روز بعد) خودرو را به‌صورت ۳۰ روزه ثبت نام کنید.

خرید اعتباری رنو سیمبل ۲۰۱۷ با پیش‌پرداخت ۱۹ میلیون تومانی (+جدول و جزئیات)

خریداران در هر دو روش از وام ۵۰ میلیون تومانی بهره‌مند خواهند شد که بازپرداخت آن ۱۲، ۲۴ یا ۳۰ ماهه خواهد بود که در بازپرداخت ۱۲ ماهه بدون کارمزد است.

رنو سیمبل از موتور ۱.۶ لیتری بهره می‌برد که ۱۰۵ اسب بخار قدرت دارد این خودرو با ۵ سال یا ۱۵۰هزار کیلومتر گارانتی به مشتریان عرضه می‌شود.

خرید اعتباری رنو سیمبل ۲۰۱۷ با پیش‌پرداخت ۱۹ میلیون تومانی (+جدول و جزئیات)

 

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است