باورها و ارزش‌ها، بهترين راهنما و مشاور زندگي شما هستند.(آنتوني رابينز)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
خانه » معرفی خودرو » مشخصات فنی ساینا اتوماتیک ،قیمت گیربکس CVT ساینا
مشخصات فنی ساینا اتوماتیک ،قیمت گیربکس CVT ساینا

مشخصات فنی ساینا اتوماتیک ،قیمت گیربکس CVT ساینا

مشخصات فنی ساینا اتوماتیک ،قیمت ساینا دنده اتوماتیک ،مشخصات ساینا اتوماتیک ،مشخصات فنی ساینا اتوماتیک ،عکس ساینا اتوماتیک ،ساینا هاچ بک اتوماتیک

ساینا به دست مشتریان رسید
در مراسم تحویل چانگان CS35 به مشتریان بود که مدیرعامل سایپا برای اولین بار از عرضه ساینا اتوماتیک خبر داد.
حال با گذشت چند ماه، روز گذشته مدیرعامل این شرکت در چهارمین همایش صنعت خودرو اعلام کرد که ساینا و ساینا هاچبک با گیربکس اتوماتیک روانه بازار می شوند و ساینا سدان در اولیت قرار دارد تا آخر امسال در جاده ها حضور پیدا کند.
ساینا به عنوان جدیدترین خودرو ملی و داخلی سایپا شناخته می شود که امسال روانه بازار شده است. این خودرو را می توان به عنوان فیس لیفت تیبا معرفی کرد. پیشرانه این خودرو و بسیاری از ویژگی های فنی ساینا، مشابه با تیبا بوده و بیشتر در بخش ظاهری تفاوت دارند. حال قرار است که سایپا، این خودرو را با گیربکس اتوماتیک و امکانات جدید روانه بازار کند. گیربکس اتوماتیک ساینا از مدل CVT بوده که توسط کمپانی پانچ بلژیک تولید می شود. این کمپانی برای خودروهای زیادی گیربکس طراحی کرده است و امروز سیستم انتقال قدرت خودروهای هیبریدی را نیز طراحی می کند و می سازد. به گفته مدیران کمپانی پانچ، گیربکس CVT ساینا قیمتی حدود هزار و ۳۰۰ یورو دارد و این جعبه انتقال قدرت پس از نصب بر روی ساینا، در اروپا تست و بررسی شده است. فیلم ها و تصاویر منتشر شده از تست ساینا اتوماتیک در خارج کشور، موجود بوده و پیش از این، پانچ آن ها را منتشر کرده است. همچنین قرار است که ساینا اتوماتیک و ساینا هاچبک اتوماتیک، به امکانات جدیدی مجهز شوند. علاوه بر سیستم تهویه اتوماتیک، شیشه ها و آینه های برقی و…، این بار ساینا به فرمان کمکی برقی، کروزکنترل و محدود کننده سرعت مجهز شده است.
مشخصات فنی ساینا اتوماتیک
مهدی جمالی، مدیر عامل سایپا، در صحبت های روز گذشته خود اعلام کرد که عرضه ساینا اتوماتیک پیش از اتمام سال جاری خواهد بود. از طرفی فعالیت رسمی پانچ در زمینه تولید به تازگی در ایران شروع شده و قرار است که در ابتدا این گیربکس ها به صورت وارداتی روی خودروها نصب شود. شنیده ها حاکی از آن است که عرضه ساینا اتوماتیک در سال ۹۵ به صورت محدود بوده و نصب گیربکس اتوماتیک با تیراژ بالا از خرداد ماه ۹۶ آغاز می شود.
منبع :اسب بخار

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است