در این جهان، همواره برای كسانی كه از خطری بهراسند، خطری وجود خواهد داشت.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
خانه » فروش ویژه خودرو » فروش نقد و اقساط لیفان ۸۲۰ آغاز شد + شرایط فروش
فروش نقد و اقساط لیفان ۸۲۰ آغاز شد + شرایط فروش

فروش نقد و اقساط لیفان ۸۲۰ آغاز شد + شرایط فروش

فروش نقد و اقساط لیفان ۸۲۰ آغاز شد + جدول

فروش لیفان ۸۲۰ با سه روش نقدی، پیش فروش و اقساطی کلید خورد.

قیمت قطعی لیفان ۸۲۰ از سوی کرمان موتوری‌ها ۹۱.۲۵۰.۰۰۰ تومان اعلام شده است و خریداران در صورت تمایل به خرید نقدی این خودروی سدان زیبا، تنها کافی است کل این مبلغ را به حساب کرمان موتور واریز کرده و ۳۰ روز تحمل بفرمایند تا خودروی خود را دریافت و از سفر با آن لذت ببرند.

پیش فروش:

در مدل دوم، کرمان موتوری ها پیش فروش لیفان ۸۲۰ را با پیش پرداخت اولیه ۴۰ میلیون تومان آغاز کرده اند که مشتریان می توانند بعد از اولین پرداخت ثبت نام خود را نهایی و مابقی هزینه خرید این خودرو را همزمان با صدور دعوتنامه واریز نمایند.

سود مشارکت ۲۱ درصد و سود انصراف ۱۵ درصد در این خرید تعریف شده است و شما در آبان ماه سال جاری می توانید خودروی خود را دریافت کنید.

فروش اقساطی:

برای اینکه بتوانید لیفان ۸۲۰ را به صورت اقساطی خرید نمایید باید ابتدا از بین ۳ پیشنهاد ۳۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، ۴۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان و ۵۰ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان یکی را انتخاب و به حساب کرمان موتوری ها واریز نمایید و مابقی هزینه خرید خودرو از شما در اقساط ۱۲، ۲۴ و ۳۶ ماهه دریافت می شود. زمان تحویل خودرو به شما یک ماه پس از ثبت نام خواهد بود و برای خریداران قسطی لیفان ۸۲۰، سند تا انتهای اقساط نزد کرمان موتور به امانت خواهد ماند.

جدول شرایط فروش:

8ll77aa79fl8waiv9r0b.png

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است