حوادث چون روزها سپری می شوند.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
خانه » معرفی خودرو » اطلاعاتی از تویوتا RAV4 مدل ۲۰۱۸ + عکس و قیمت
اطلاعاتی از تویوتا RAV4 مدل ۲۰۱۸ + عکس و قیمت

اطلاعاتی از تویوتا RAV4 مدل ۲۰۱۸ + عکس و قیمت

به تازگی اطلاعاتی از تویوتا RAV4 مدل ۲۰۱۸ اعلام شده است ،مشخصات فنی تویوتا راو ۴ ۲۰۱۸ ،مشخصات راو۴ ۲۰۱۸ ،قیمت تویوتا راوفور ۲۰۱۸ ،تویوتا rav4 2018 ،مقایسه راو۴ با سانتافه ،راو۴ ۲۰۱۷ ،راف فور ۲۰۱۸ ،راو فور۲۰۱۸

اطلاعاتی از تویوتا RAV4 مدل ۲۰۱۸

اکنون ترمز اضطراری خودکار و ناوبری ماهواره ای به صورت استاندارد در خط تولید این خودرو ارائه می شود. تغییرات عمده در مدل پایه GX این خودرو اعمال شده که اکنون به تکنولوزی AEB و هشدار تغییر مسیر، کروز کنترل انطباقی و نور بالای خودکار مجهز است. دیگر به روز رسانی های در این خودرو شامل ناوبری ماهواره ای با اپ Link تویوتا، رادیوی دیجیتال، چراغ های جلوی خودکار، چراغ های مه شکن، سنسورهای پارک جلو و عقب به همراه نمایشگر چند رسانه ای ۴.۲ اینچی ارتقا یافته راننده است.

علیرغم تجهیزات أضافه شده به این خودرو قیمت مدل های پایه آن تنها بین ۸۴۰ تا ۹۰۰ دلار افزایش یافته اما مدل دیزلی آن افزایش قیمت ۲۳۵۰ دلاری داشته است. مدل توسط GXL این خودرو نیز به صورت استاندارد به مجموعه تجهیزات ایمنی جدیدی مجهز می شود و نسخه بنزینی آن افزایش قیمتی بین ۴۰ تا ۱۰۰ دلار خواهند داشت. نسخه های دیزلی این مدب اکنون ۱۵۷۵ دلار گران تر شده اند.

http://www.2018toyota.com/wp-content/uploads/2016/11/2018-Toyota-RAV4-interior.jpg

هم چنین مدل GXL این خودرو به مانیتور نقاط کور و هشدار برخورد عقب مجهز شده است.

مدل پرچم دار کروزر این خودرو برای مدل سال جدید بی تغییر باقی مانده اما نسخه بنزینی آن کاهش قیمت ۹۱۰ دلاری داشته است.

ویژگی های استاندارد در نسخه ممتاز RAV4 شامل رینگ های آلیاژی ۱۸ اینچی، تریم چرمی، سیستم صوتی JBL با ۱۱ بلندگو، مونروف برقی و در صندوق عقب برقی است.

موتورهای این خودرو نیز بی تغییر باقی مانده و شامل ۲.۰ لیتری بنزینی با قدرت ۱۰۷ کیلووات و گشتاور ۱۸۷ نینتون متر، ۲.۵ لیتری بنزینی با قدرت ۱۳۲ کیلووات و گشتاور ۲۳۳ نیوتون نتر و ۲.۲ لیتری توربو دیزل با قدرت ۱۱۰ کیلووات و گشتاور ۳۴۰ نیوتون متر است.

امتیاز 4.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است