هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
خانه » معرفی خودرو » قیمت و مشخصات شاسی بلند سوبارو فورستر در ایران + عکس
قیمت و مشخصات شاسی بلند سوبارو فورستر در ایران + عکس

قیمت و مشخصات شاسی بلند سوبارو فورستر در ایران + عکس

قیمت سوبارو در ایران ،قیمت سوبارو شاسی بلند ،سوبارو لگاسی ،سوبارو ایکس وی ،سیف خودرو سوبارو ،سوبارو xv ،بررسی مشخصات فنی سوبارو فارستر-محصول جدید سیف خودرو

خودروهای شاسی بلند سوبارو همواره به داشتن عملکرد مناسب در رانندگی خارج از جاده ای مشهور بوده اند. این عملکرد خوب را مدیون موتور های بوکسر تخت  با مرکز ثقل پایین و همچنین انتقال قدرت با چهار چرخ و سیستم تعلیق مناسب می باشد.

برند سوبارو یکی از قدیمترین برند های ژاپنی بوده که در سال ۱۹۵۳ بنا شده است . سوبارو از زیر مجموعه های صنایع سنگین شرکت معوف فوجی می باشد که وظیفه تولید خودروهای سواری را بر دوش دارد.

جالب است بدانیم که تویوتا یکی از شرکای تجاری سوبارو بوده و ۱۶ درصد از این شرکت را در اختیار دارد. سوبارو فورستر یا به عبارتی فارستر یکی از محصولات این کمپانی می باشد .سوبارو فارستر ۲۰۱۴ نسل چهارم این خودرو بوده که در سال ۲۰۱۲ وارد بازار شده و تا سال ۲۰۱۴ تولید شده است.

خودروهای شاسی بلند سوبارو همواره به داشتن عملکرد مناسب در رانندگی خارج از جاده ای مشهور بوده اند. این عملکرد خوب را مدیون موتور های بوکسر تخت  با مرکز ثقل پایین و همچنین انتقال قدرت با چهار چرخ و سیستم تعلیق مناسب می باشد.سوبارو فورستر دقیقا برای چنین کاری ساخته شد.خودروی با ظاهر خشن وقدرتمند با موتوری نستبا قوی که در عین اینکه در بزرگراه ها عملکرد نرم و مطلوبی دارد ، رانندگی خارج جادهای فوق العاده ای را در اختیار راننده خواهد گذاشت.

طراحی ظاهری خودرو:

سوبارو سعی کرده طراحی خارجی خودروی فورستر یه سمتی سوق دهد که چهره خودرو کاملا تهاجمی و خشن باشد تا با روح فارستر که یک خودرو خشن بیابنگرد می باشد هارمونی داشته باشد. چراغهای جلوی بصورت زاویه دار طراحی شده تا با سپر جلو که دو پرژکتور بزرگ را در خود جای داده و دو ورودی هوای بزرگ در طرفین آن قرار دارد ، کاملا نمای جلویی خودرو را عضلانی جلو دهد.

http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1396/7/5/6824782_556.jpg

هر چقدر که نمایی جلوی خودرو خشن و جسور بوده عقب خودرو از این مقوله فاصله دارد. چراغهای عقب که سعی شده با چراغهای جلو هارمونی داشته باشد زیبایی چندانی ندارد.

سوبارو فارستر

 طراحی داخلی خودرو :

طراحی داخلی سوبارو فارستر بسیار ساده و بدور از هر تجملاتی انجام شده اما رابطه کاربری آن بسیار عالی و در حد بالای استاندارد طراحی شده است. راحتی در دسترس بودن امکانات و وجود امکانات کافی در داخل خودروی فارستر علارقم کامپکت SUV بودن این خودرو را می توان از مزایای اصلی این خودرو دانست. البته وجود امکانات مناسبی مثل صندلی های چرم، وجود تکنولوژی های بالا جهت ارتباط راحت تر با خودرو و وجود فضای مناسب خودرو جهت سرنشینان عقب و دریچه های تهویه در عقب به این خودرو ارزش بیشتری را اعطا می کند.

سوبارو فارستر

سوبارو فارستر

سوبارو فارستر

سیستم صوتی سوبارو فارستر مانند تمام سوبارو های دیگر Harman Kardon  ۴۴ واتی بوده که دارای ۸ اسپیکر و آمپلی فایر ۸ کاناله می باشد. البته برای بسیاری از علاقه مندان داشتن بلوتوث موبایل و ارتباط با خودرو از طریق شناخت صدا و مطالعه ÷یام های SMS/Email/Social Media   به همراه سیستم صوتی از روی فرمان و پورت های Usb / Ipod می تواند جالب توجه باشد.

فضای بار فارستر  بسیار عالی و متناسب با یک خودروی شاسی بلند می باشد.این فضای بار با جمع شدن صندلیهای ردیف دوم برابر با ۲۱۲۵ لیتر می گردد.

سوبارو فارستر

پیشرانه خودرو:

پیشرانه  فارستر یک موتور باکستر ۲.۵ لیتری با حداکثر قدرت خروجی ۱۷۰ اسب بخار و۱۹۶ نیوتن بر متر گشتاور می باشد.موتور باکستر به موتور هایی اطلاق می گردد که چیدمان پیستون های خودرو به صورت ۱۸۰ درجه روبروی هم می باشد.قدرت این موتور توسط یک گیربکس اتوماتیک CVT به هر چهار چرخ خودرو منتقل می گردد.مصرف سوخت این موتور در سیکل شهری برابر با ۹.۸ لیتر و در جاده های خارج از شهری برابر با ۷.۳۲ لیتر می باشد.در صورتی که گیربکس این خودرو را در حالت دستی قرار دهید مصرف سوخت فارستر در سیکل شهری برابر با ۱۰.۷ لیتر و در جاده های خارج از شهری برابر با ۸.۱ لیتر می شود.

سوبارو فارستر

سوبارو فارستر

سوبار برای هردو مدل Premium و Touring نیز یک موتور ۲.۰ لیتری توربو تدارک دیده که با ۲۵۰ اسب بخار قدرت و همچنین ۳۵۰ نیوتن متر گشتاور در سیکل شهری ۱۰.۳ لیتر و در جاده ۸.۴ لیتر بنزین مصرف می کند.
این خودرو در قسمت فنی مجهز به امکاناتی از قبیل سیستم کنترل سوپاپها به صورت هوشمند AVCS، سیستم فوق پیشرفته گیربکس، سیستم HDC  یا سیستم کنترل سرعت در سرازیری، سیستم (Symmetrical All Well Drive (AWD، کمک فنر های جلو Macpherson، کمک فنر های عقب چنداتصالی جناقی می باشد.

ایمنی خودرو:

سوبارو فارستر

سوبارو با بکارگیری جدیدترین تکنولوژی های امنیتی توانستهبیشترین امنیت و اعتماد به نفس در کلیه جاده ها و در هر شرایط آب و هوایی به شما اعطا کند که دریافت تایید موسسه IIHS  به عنوان امنیت بالا گواه این امر می باشد.

سیستم VDC یا سیستم پایداری خودرو Vehicle Dynamic Control این سیستم به راننده کمک می کند تا توانایی کنترل جاده بر اساس ترمز هوشمند به هر چرخی که نیاز است تا خوودرو را در مسیر صحیح حرکتی نگه دارد ایجاد شده است و با بهره گیری اتوماتیک از سیستم AWD  بالاترین گشتاور را دریافت کند.

سوبارو فارستر

سیستم ABS سوبارو فارستر باعث عدم لغزش خودرو و لیز خوردن خودرو شده و امکان کنترل خودرو را به دلیل عدم قفل شدن چرخها بیشتر می کند.البته ترمز ها به سیستم EBD  که همانا سیستم توزیع ترمز بین جلو و عقب خودرو بر اساس وزن خودرو و توزیع این وزن می باشد قدرت ترمز را افزایش دهد.

البته نباید از سیستم BAS  که همان سیستم افزایش ترمز در ترمز های ناگهانی است قافل شد. این سیستم مخصوصا هنگامی که متوجه می شوید مجبور هستید در سرعتی بالا ترمز کنید بسیار حیاتی است.

 در مدل ۲۰۱۴ سوبارو فارستر امکان وجود این سیستم وجود دارد سیستمی که با کمک گرفتن از دو دوربین در قسمت بالایی خودرو کلیه فعالیت های روبروی خودرو را در جاده کنترل کرده و امکان کنترل بیشتریرا به راننده می دهد. این سیستم که همان کروز کنترل هوشمند است فاصله امنی را بین خودروی شما و خودروی جلویی ایجاد می کند. این سیستم می تواند با ترمز گرفتن وقتی ترمز ناگهانی در خودروی جلو را مشاهده می کند سرعت خودرو را کم یا آن را حتی متوقف کند.این سیستم می تواند زمانی که راننده توجهی به روبروی خود ندارد خودرو را در مقابل شخصی که در مقابل خودرو قرار می گیرد متوقف نماید. این سیستم با علائم هشدار دهنده خود برای راننده و قابلیت های توقف خودرو می تواند برای جلوگیری از خطر های احتمالی بسیار سودمند باشد.

سوبارو فورستر در ایران توسط گروه تجاری سیف خودرو نماینده رسمی محصولات سوبارو عرضه خواهد شد. قیمت سوبارو فارستر در زمان نگارش این متن برابر با ۲۱۲,۵۵۰,۰۰۰ ریال می باشد.

سوبارو فارستر

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است