یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
خانه » آموزش مکانیک خودرو » نحوه تعریف ریموت و رفع عیب گیرنده قفل مرکزی پژو ۴۰۵ ،سمند ،پارس + عکس
نحوه تعریف ریموت و رفع عیب گیرنده قفل مرکزی پژو ۴۰۵ ،سمند ،پارس + عکس

نحوه تعریف ریموت و رفع عیب گیرنده قفل مرکزی پژو ۴۰۵ ،سمند ،پارس + عکس

یونیت قفل مرکزی پژو ۴۰۵ ،فیوز قفل مرکزی پژو پارس ،خرابی قفل مرکزی پژو پارس ،رله قفل مرکزی پژو ۴۰۵ ،نقشه قفل مرکزی پژو ،رله قفل مرکزی سمند ،تعویض باتری ریموت پژو پارس ،نحوه رفع عیب ریموت قفل مرکزی پژو ۴۰۵ ،سمند ، پارس

در این مدل پس از مدتی با کوچک ترین نوسان ،ریموت دیگر درب را باز نمی کند ام با سوئیچ باز شده و ماشین بدون مشکل روشن می شود (فقط گیرنده ریموت خراب است)

تعریف ریموت پژو ۴۰۵ ( ریموت  دو دکمه ) :

IMG_2411

ابتدا قاب زیر فرمان را باز می کنیم.

سمت راست فرمان یک سینی پلاستیکی به رنگ مشکی وجود دارد که  سه عدد سوکت  به رنگ های قهوه ای،طوسی و مشکی به آن آویخته شده اند.

دو عدد پیچ این سینی را باز می کنیم و از جا در می آوریم .

پشت این سینی یونیت قفل مرکزی  پژو با دو عدد پیچ چهار سو به سینی چسبیده است.ضامن های دو طرف یونیت را آزاد نموده برد اصلی یونیت را بیرون می آوریم.

در قسمت پایین برد آی سی کنترلر وجود دارد و در قسمت پایین این آی سی دو پد کوچک که نزدیک به هم بوده وفقط جای لحیم دارد وهیچ قطعه ای نصب نشده است را می توان مشاهده کرد.

8

 

این دو پد را برای یک لحظه اتصال کوتاه داده ورها میکنیم. آنگاه دکمه ریموت کنترل را چند بار فشار داده تا صدای رله قفل مرکزی را بشنویم، در این زمان ریموت کد گرفته است ومی توان از آن استفاده کرد.

تعریف ریموت پژو ۴۰۵ (ریموت تک دکمه):

6

در قسمت مرکز و جلوی سقف نزدیک به چراغ سقفی یک پلاک سیاه رنگ وجود دارد به کمک لبه کارد  قاب آن را ازمحل خود خارج می کنیم .

زیر این پلاک ۲ عدد پیچ وجود دارد آنها را باز کرده و کل صفحه پلاستیکی که شامل چراغ سقفی و بقیه قطعات می باشد را پایین می آوریم .

2

حال می توان گیرنده ریموت را که به یک سوکت ۵ سیمی متصل است مشاهده نمود، برد داخل قاب مشکی رنگ را باید در بیاورید در قسمت پایین برد دو پد کنار هم وجود دارد که جای لحیم بوده و به جایی متصل نیست این پدها را یک لحظه اتصال داده و دکمه ریموت را فشار می دهیم تا سیستم کد بگیرد.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است