آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
خانه » معرفی خودرو » قیمت و عکس گرانترین اتومبیل‌های جهان در سال۲۰۱۷ را تماشا کنید
قیمت و عکس گرانترین اتومبیل‌های جهان در سال۲۰۱۷ را تماشا کنید

قیمت و عکس گرانترین اتومبیل‌های جهان در سال۲۰۱۷ را تماشا کنید

 مروری خواهیم داشت بر گران‌ترین اتومبیل‌های جهان که در سال ۲۰۱۷ تولید شدند

 سازندگان اتومبیل در جهان خواب را بر خود حرام می‌کنند تا بتوانند خودروهای فوق‌العاده‌ای به بازار عرضه کنند. در نتیجه اتومبیل‌هایی با کارایی خارق‌العاده و جذابیت بصری  تولید می‌شود. به طور طبیعی این ماشین‌ها با برچسب قیمت‌های بسیار بالایی به بازار می‌آیند. در این بین ۱۵ اتومبیل، از خودروسازان معروفی مانند بوگاتی، فراری، آستون مارتین و لامبورگینی تا خودروهای کمتر دیده شده‌ای مانند آپولو آرو، سی‌سی‌ایکس‌ترویتا، لایکان هایپراسپرت و پاگانی هوآرا و کوئینگ‌زگ‌رگرا و زنوو وجود دارد.در ادامه با این خودروها که به ترتیب افزایش قیمت ارائه می‌شوند آشنا می‌شوید.

آپولو آرو ( ۱/۱ میلیون دلار )

این خودرو توسط یک سازنده نسبتاً ناشناخته آلمانی یعنی آپولو اتومبیل (apollo Automobili) ساخته شده است. موتور این خودرو ۱۰۰۰ اسب بخار ۴ لیتری V8 که شتاب  صفر تا ۱۰۰ آن  حدود ۲/۹ ثانیه است. این خودرو به لطف موتور قدرتمند و بدنه الهام‌گرفته از جنگنده F22 می‌تواند به سرعت ۳۶۰ کیلومتر در ساعت برسد. قیمت این خودروی فوق‌العاده به گونه‌ایست که ۱/۱ میلیون دلار حساب خریدار آن را تخلیه می‌کند که  از یک آپارتمان متوسط در منتهن نیویورک گرانتر است.

7205826_595

مازانتی اوانترا میله کاوالی (۱/۲ میلیون دلار)

این خودرو قدرتمندترین خودرویی است که تا به حال در ایتالیا تولید شده است. این خودرو توسط مازانتی اتومبیل (Mazzanti Automobil) ساخته شده و تا پایان سال ۲۰۱۷ تنها ۲۵ عدد از آن تولید خواهد شد.این اتومبیل دارای موتور توربو دوقلو ۷ لیتری با قدرت ۱۰۰۰ اسب بخار است که می‌تواند سرعتی بالغ بر ۴۰۲ کیلومتر بر ساعت را دربربگیرد. برای خرید این خودرو ۱/۲ میلیون دلار لازم است.

7205827_584

فراری لافراری اپرتا (۱/۴ میلیون دلار)

این خودرو نسخه پیشرفته‌تر فراری لافراری کوپه که توسط شرکت فراری ساخته شده است و تنها ۲۰۰ عدد از آن تولید خواهد شد. این اتومبیل دارای یک موتوربرقی ۱۲۰ کیلووات و یک موتور بنزینی ۶/۳ لیتری V12 است که ۹۵۰ اسب بخار قدرت دارد که باعث شده شتاب ۰ تا ۱۰۰ آن ۲.۹ ثانیه باشد. خریدار این خودرو باید ۱/۲ میلیون دلار بپردازد.

7205970_706

آرش ای‌اف۱۰ هیبریدی (۱/۵ میلیون دلار)

این خودرو  به دلیل سازنده اصالتا ایرانی آن نامی پارسی دارد ، دارای یک موتور V8 با ۵۵۰ اسب بخار ۶/۴ لیتری و یک موتور الکتریکی با ۲۲۰ کیلووات است که این موتورها به آرش این قابلیت را می‌دهند که قدرت ۲۰۱۸ اسب بخار و سرعت ۳۲۲ کیلومتر بر ساعت را تولید کند. این خودرو ۱/۵ میلیون دلار قیمت دارد که بیش از قیمت ۶۰ عدد تویوتا کرولا ۲۰۱۷ است . از این اتومبیل فقط چند عدد محدود تولید می‌شود.

زنوو تی‌اس۱ (۱/۸ میلیون دلار)

این خودرو دارای یک موتور ۵/۹ لیتری V8 با قدرت ۱۰۰۴ اسب بخار است. این ماشین فوق‌العاده دانمارکی شتاب صفر تا صدش کمتر از سه ثانیه است و توان این را دارد که سرعت خود را به ۳۷۵ کیلومتر بر ساعت برساند. خریدار این خودرو باید ۱/۸ میلیون دلار بپردازد.

7206309_362

کوئنیگ‌زگ رگرا (۱/۹ میلیون دلار)

خودروی هیبریدی کوئنیگ‌زگ رگرا  یک سوپر اسپرت بسیار عالی است که دارای یک موتور ۵/۰ لیتری V8 می‌باشد. این اتومبیل تنها در ۲۰ ثانیه می‌تواند سرعت خود را از صفر به ۴۰۰ کیلومتر در ساعت برساند که باعث شده یکی از سریع‌ترین اتومبیل‌های جهان باشد. این خودرو که حد اکثر سرعت  آن ۴۱۰ کیلومتر در ساعت است ، قیمتی برابر ۱/۹ میلیون دلار دارد.

7206407_523

کوئنیگ‌زگ وان۱ (۲ میلیون دلار)

این خودرو محصولی دیگر از کوئنیگ‌زگ است که دارای ۱۳۴۰ اسب بخار است و می‌تواند سرعت خود را به بیش از ۴۳۰ کیلومتر در ساعت برساند. سوئدی‌ها پس از تلاش زیاد برای طراحی این خودرو، فقط ۵ عدد از آن را تولید می‌کنند. قیمت این خودرو ۲ میلیون دلار است، یعنی مبلغی که خیلی از مردم،  پس از ۲۰ سال کار هم نمیتوانند آن را به راحتی به دست بیاورند.

7206559_186

فراری اف۶۰ امریکن (۲/۵ میلیون دلار)

این خودرو از همه خودروهای فوق‌العاده  و شناخته شده فراری برتر است که محصول تصمیم این شرکت برای تولید یک خودروی عالی به مناسبت ۶۰ سالگی خود است. محصول جدید فراری در یک مهمانی با حضور بسیاری از خریداران بزرگ رونمایی شد. این اتومبیل دارای موتور V12 با قدرت ۷۳۰ اسب بخار در چرخ‌های عقب است. برای این اتومبیل ۲/۵ میلیون دلار قیمت گذاشته شده است.

7206738_173

بوگاتی شیرون (۲/۷ میلیون دلار)

این خودرو که توسط شرکت نام‌آشنای بوگاتی ساخته شده دارای یک موتور ۸ لیتری W16 ( مثل دو تا V8 که در میل‌لنگ وصل شده ) است که ۱۵۰۰ اسب بخار قدرت را به ارمغان می‌آورد. این اتومبیل می‌تواند در عرض ۲/۵ ثانیه سرعت خود را از صفر به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برساند. حداکثر سرعت آن ۴۲۰ کیلومتر بر ساعت است. قیمت این ماشین ۲/۷ میلیون دلار است یعنی گرانتر از جت تجاری ۴۰۰xti می‌باشد.

7206868_110

 

پاگانی هوایرا (۲/۸ میلیون دلار)

این خودروی ایتالیایی مخصوص مسیر مسابقه ساخته شده است. این اتومبیل مجهز به موتور ۶ لیتری v-12 است که قدرت ۷۵۰ اسب بخار را به ارمغان می‌آورد و می‌تواند سرعت خود را تا حدود ۳۷۰ کیلومتر بر ساعت افزایش دهد. این خودرو در ۳ ثانیه  سرعت خود را  از صفر تا صد می‌رساند.

7207151_146

فراری پینین‌فارینا سرجیو (۳ میلیون دلار)

تنها ۶ عدد از این محصول ۳ میلیون دلاری شرکت فراری تولید می‌شود. این خودرو که بسیاری از عاشقان اتومبیل‌های گران قیمت،  برای خرید یکی از آنها هجوم می‌برند ، دارای موتور ۴/۵ لیتری v-6 است. که قدرت ۵۶۲ اسب بخار را فراهم می‌کند. بدنه خودرو به گونه‌ای طراحی شده که می‌تواند شتاب صفر تا صد کیلومتر آن را به کوتاه‌ترین زمان ممکن کاهش دهد.

7207919_250

لیکان هایپراسپورت  (۳/۴ میلیون دلار)

این خودرو که ساخته شرکت w work دبی است، یک موتور ۳/۷ لیتری با دو توربو شارژر دارد. شاخصه ای که  واقعاً نشان می دهد، این خودرو از دبی است، چراغ‌های جلوی آن است که با ۲۵۰ عدد الماس احاطه شده است. این اتومبیل که دارای سرعت بیش از ۳۹۰ کیلومتر در ساعت است، می‌تواند شتاب خود را در زمان کمتر از ۳ ثانیه از صفر تا صد برساند. این سرعت باعث شده تا پلیس دبی نسخه ۲۰۱۵ این خودرو را برای خود خریداری کند. قیمت این اتومبیل ۳/۴ میلیون دلار است یعنی  با قیمت یک خانه ساحلی در میامی آمریکا برابری میکند.

7208056_471

آستون مارتین آربی۱ (۳/۹ میلیون دلار)

این خودرو دارای موتور ۷ لیتری V-12 است که میتواند سرعت آن را به بیش از ۴۰۰ کیلومتر در ساعت برساند. شتاب صفر تا صد آن ۲/۸ ثانیه است. قیمت این اتومبیل که در بین خودروهای گرانقیمت سال ۲۰۱۷ قرار دارد، ۳/۹ میلیون دلار است، یعنی به اندازه یک جت   (Embraer Phenom 100) قیمت دارد.

7208125_240

لامبورگینی وننو (۴/۵ میلیون دلار)

این خودرو بیشتر شبیه یک سفینه فضایی زیبا است. طراحان این اتومبیل زوایا و منحنی‌های خیره‌ کننده‌ای را در همه‌ی نقاط بدنه آن طراحی کرده‌اند که در مرحله اجرا با استفاده از فلز، شیشه، لاستیک و پلاستیک ساخته می‌شود. این اتومبیل دارای موتور ۶/۵ لیتری v-12 با قدرت ۷۲۰ اسب بخار است و می‌تواند تا ۳۵۵ کیلومتر بر ساعت سرعت بگیرد. قیمت این خودرو ۴/۵ میلیون دلار است.

7208224_683

کونیگزگ سی سی ایکس آر ترویتا (۴/۸ میلیون دلار)

کوئنیگزگ یک بار دیگر با سی‌سی‌ایکس‌آر ترویتا نام خود را در این لیست قرار داد. این خودرو با موتور ۴/۸ لیتری v-8 قدرتی برابر با ۱۰۰۴ اسب بخار دارد. این اتومبیل با ذرات الماس روی بدنه خود، جلوه لوکسی ایجاد کرده است. این خودرو ۴/۸ میلیون دلار قیمت دارد اما همه علاقه‌مندان به آن که توان مالی خرید آن را دارند، نمی‌توانند آن را بخرند چون فقط سه عدد از آن تولید می‌شود.

7208320_225

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است