ایستایی وجود ندارد ، هر چه هست جوشش و جاری بودن است.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه » اخبار مهم » سایت جدید ایران خودرو ،فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو
سایت جدید ایران خودرو ،فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو

سایت جدید ایران خودرو ،فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو

به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می‌رساند، با توجه به راه اندازی سایت جدید فروش اینترنتی محصولات، از تاریخ ارسال این بخشنامه، کلیه ثبت نام‌های فوری نقدی (قطعی) و پیش فروش برای مشتریان حقیقی و حقوقی، تنها از طریق سایت مذکور و به آدرس

esale.ikco.ir انجام خواهد شد.

https://esale.ikco.ir
پشتیبانی سایت فروش اینترنتی : ۴۲۵۱۶-۰۲۱ ۰۲۱-۸۸۶۰۶۱۲۲ ۰۲۱-۸۸۰۶۰۴۱۷
اطلاعیه هشدارهای امنیتی در فرایند ثبت نام متقاضی محترم آیا می دانید ؛ آگاهی از موارد ذیل موجب اطمینان خاطر و امنیت مالی شما در تمامی مراحل خرید خودرو خواهد شد.
شرکت ایران خودرو ضمانتی در قبال وجوه واریزه شده به حساب های غیر ایران خودرویی ندارد. پرداخت وجه درمراحل ثبت نام،خرید صرفاً باید از طریق دستگاه کارت خوان (pos) متصل به حساب شرکت ایران خودرو،سایت فروش اینترنتی به آدرس esales.ikco.ir صورت پذیرد.در ضمن پرداخت از روشهای غیر از موارد ذکر شده مورد تائید و تضمین شرکت ایران خودرو نمی باشد.
پرداخت هرگونه وجه اضافه به هرعنوان ومغایر با بخشنامه های شرکت ایران خودرو ممنوع می باشد. پس از اتمام مراحل ثبت نام، ضمن ارسال پیامک به مشتریان، امکان ردیابی ثبت نام به صورت الکترونیکی بلافاصله از طریق سایت اینترنتی شرکت ایران خودرو فراهم می باشد. خدمات ارائه شده از سوی نمایندگی، از زمان ثبت نام تا تحویل خودرو،پلاک و مدارک مربوطه رایگان می باشد.
دانستنی های مهم !
در صورت خرید از نمایندگی های مجاز، ضروریست نسبت به تنظیم و اخذ برگه قرارداد و رسید وجوه واریزی اقدام نمائید.
ضروریست خریدهای غیر اینترنتی خود را نیز از طریق نمایندگی های مجاز پیگیری نموده و از مراجعه به دفاتر غیرمجاز خودداری نمائید.
احراز اصالت نمایندگی های مجاز، از طریق سایت شرکت ایران خودرو قابل استعلام می باشد.
سند مالکیت، کارت خودرو و کارت سوخت از طریق پست به آدرس مشتری ارسال می گردد. در صورتیکه مشتری دارای پلاک قبلی باشد باید از مراکز راهور برای دریافت پلاک اقدام نمائید.
شماره تماس ۰۹۶۴۴۰ (مرکز تماس ایران خودرو) پاسخگوی امور مشتریان می باشد.
همچنین دفتر مرکزی حراست گروه صنعتی ایران خودرو با هدف ارتقاء سطح امنیت و سلامت شبکه نمایندگی های مجاز، از طریق شماره تماس ۴۸۲۲۶۱۶۱ – ۰۲۱ آماده دریافت نظرات و گزارشات مشتریان عزیز می باشد.
شما می توانید نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خود را درباره سایت جدید ایران خودرو و مشکلات این سایت در قسمت نظرات بیان نمایید.
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است