آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
خانه » معرفی خودرو » بررسی مشخصات لوکس‌ترین نسخه پژو ۲۰۰۸ با نام آلور +تصاویر
بررسی مشخصات لوکس‌ترین نسخه پژو ۲۰۰۸ با نام آلور +تصاویر

بررسی مشخصات لوکس‌ترین نسخه پژو ۲۰۰۸ با نام آلور +تصاویر

 البته شاید بزرگترین ویژگی این خودرو نیز “آی- کاکپیت” پژو محسوب شود. طبیعتا این ویژگی‌ها باعث افزایش قیمت این خودرو می‌شوند.  این روزها ساخت خودروهای لوکس برای خودروسازان لاکچری کفایت و لذا از این رو  شاهد خودروهای معممولی و جذابی هستیم که هر روزه با امکانات، تجهیزات و رفاه بیشتری ارائه می‌شود

جدیدترین تریم پژو ۲۰۰۸ که یک نسخه اروپایی محسوب می‌شود تحت تاثیر همین لوکس‌سازی‌ها قرار گرفته و قرار است آخرین ورژن این  کراس‌اوور سابکامپکت فرانسوی با امکانات و تجهیزات ویژه ارائه می‌شود.به گزارش “کاراسکوپ”،  این مدل در اصل بین تریم آلور و مدل اسپورت‌تر GT می‌نشیند و تقریبا شبیه مدل هاچ‌بک پریمیوم ۲۰۸ به حساب می‌آید.

این خودرو با پوشش آینه‌های بغل و دستگیره‌هایی به رنگ خودرو، اسپویلرهای عقب، گلگیرهای گسترده و پهن‌تر و ریل‌های سقفی ارائه می‌شود. تغییراتی که در شیک‌تر شدن خودرو موثر واقع شده‌اند.  در این خودرو پژو همچنین شاهد سقف‌های شفاف پانورامیک استاندارد و تریم داخلی “آکسفورد بلک” هستیم. نورپردازی داخلی و صفحه نمایش اطلاعات و سرگرمی ۷ اینچی نیز به زیبایی فضای داخلی خودرو کمک کرده‌اند. البته شاید بزرگترین ویژگی این خودرو نیز “آی- کاکپیت” پژو محسوب شود. طبیعتا این ویژگی‌ها باعث افزایش قیمت این خودرو می‌شوند.

لوکس‌ترین نسخه پژو 2008 با نام آلور ارائه می‌شود

مارک پیکلز مدیر بازاریابی پژو در انگلستان در این خصوص گفت: پس از ارائه مدل لاکچری‌تر از پژو ۲۰۸ در تریم برجسته “آلور” بر آن شدیم این طرح را برای ۲۰۰۸ نیز اجرائی کنیم.

این خودرو اینک به شکلی سخاوتمندانه رفاه، تکنولوژی و فناوری ارائه می‌دهد و و لذت رانندگی برای مشتریانش را چندین برابر خواهد کرد. خریدارن این ورژن از خودرو می‌توانند بین مدل‌های ۱.۲ لیتری پیورتک ۳ سیلندر بنزینی و ۱.۶ لیتری بلو‌اچ‌دی‌آی دیزلی یک گزینه را انتخاب کنند.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است