كسي كه هرگز تحت فشار نزيسته باشد، آزادي را لمس نمي كند.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
خانه » اخبار مهم » تعقیب فردی که میلیاردها تومان ازخریداران خودرو کلاهبرداری کرد
تعقیب فردی که میلیاردها تومان ازخریداران خودرو کلاهبرداری کرد

تعقیب فردی که میلیاردها تومان ازخریداران خودرو کلاهبرداری کرد

شاکیان:قبلاحتی یک روزهم بدقولی نکرده

 خراسان نوشت:به دنبال طرح شکایت تعدادی مال باخته که با امید خرید خودروی ارزان‌تر مبالغ هنگفتی را به شخصی به نام «م.ک» پرداخته بودند پرونده ای در دادسرای عمومی و انقلاب استان گشوده شد.

در همین باره معاون دادستان مرکز استان  از دستگیری هشت نفر در این پرونده خبرداد.قاضی حسن حیدری با اعلام این خبر  اظهارکرد :عصر روز گذشته هشتمین فرد مرتبط با این پرونده دستگیر و پرونده به یکی از بازپرس های دستگاه قضایی در مشهد تحویل شد.

وی با تاکید بر پیگیری جدی پرونده در دستگاه قضایی استان درباره مبلغ کلاهبرداری صورت گرفته، گفت :با توجه به ضرورت تجمیع شکایت ها هنوز نمی توان رقم دقیقی در این پرونده اعلام کرد و آن چه اکنون مطرح شده همه اظهارات مردم و برخی شکات است.

شایان ذکر است روز دوشنبه تعدادی از مال باختگان در این پرونده در اظهاراتی به خبرنگاران خراسان رضوی از اعتماد به فردی که خود را وابسته به برخی نهادها معرفی کرده بود، خبر دادند که به امید خرید خودروی ارزان قیمت مبالغ هنگفتی به وی پرداخته بودند.
یکی از این مال باختگان بابیان این که بنده پنج میلیارد تومان به این شخص پول داده‌ام اظهار کرد: بنده حدود یک سال است با این فرد کار می‌کنم و تاکنون بیش از ۱۰ دستگاه خودرو از او تحویل گرفته‌ام و هیچ مشکلی باهم نداشتیم تا این که چند روز پیش گفت پنج میلیارد تومان بده و ۲۰ خودرو به ارزش حدود ۵.۵ میلیارد تومان تا ۴۵ روز دیگر از من تحویل بگیر تا ۵۰۰ میلیون تومان سود کنی.من هم این مبلغ را قرض گرفتم و به‌حساب او واریز کردم. روی حساب شناختی که طی یک‌سال گذشته از او پیدا کرده بودم هیچ سندی امضا نکردیم. دو روز پیش چندین بار با تلفن همراهش تماس گرفتم اما خاموش بود و با پرس‌وجو فهمیدم که ناپدید شده است.تابه‌حال پیش نیامده بود که حتی یک روز هم در تحویل خودروها تأخیر داشته باشد یا در تنظیم سندها مشکلی پیش بیاید. ما هم هیچ‌وقت از او نمی‌پرسیدیم این خودروها را از کجا تأمین می‌کند و چطور تخفیف چندمیلیونی می‌گیرد.

فرد دیگری نیز مدعی شد به فرد مذکور ۸ میلیارد تومان پرداخت کرده است.

 

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است