پس به یاد من باشید تا به یاد شما باشم (خداوند)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
خانه » فروش ویژه خودرو » طرح پیش فروش خودروهای ایکس ۳۳ اس و ایکس ۲۲ مدیران خودرو / اسفند ۹۶
طرح پیش فروش خودروهای ایکس ۳۳ اس و ایکس ۲۲ مدیران خودرو / اسفند ۹۶

طرح پیش فروش خودروهای ایکس ۳۳ اس و ایکس ۲۲ مدیران خودرو / اسفند ۹۶

آغاز پیش فروش محصولات« x33 و x22 » توسط «مدیران خودرو»

معاونت فروش برند ام وی ام شرکت مدیران خودرو از آغاز پیش فروش محصولات این شرکت با ثبت نام خودروهای ایکس ۳۳ اس و ایکس ۲۲ با قیمت قطعی، سود مشارکت ۱۸ درصد و موعد تحویل فروردین سال ۹۷ خبر داد.

 جواد اکبری اظهار کرد: باتوجه به استقبال مشتریان شرکت مدیران خودرو از محصولات این شرکت، به منظور فراهم نمودن شرایط متنوع برای خریداران خودرو و همچنین پاسخگو بودن به تقاضای فعلی بازار خودرویی، طرح پیش فروش خودروهای ایکس ۳۳ اس و ایکس ۲۲ با موعد تحویل فروردین ماه ۹۷ اعلام شده است.
در طرح پیش فروش این خودرو متقاضیان می توانند برای خودروی ایکس ۳۳ اس با پرداخت ۲۰ درصد و برای خودروی ایکس ۲۲ با پرداخت ۲۵ درصد مبلغ نسبت به نام نویسی اقدام کنند. هر دو خودروی مذکور با اقساط ۱۲ ماهه بدون بهره قابل انتخاب می باشند و مشتریان می توانند برای سهولت بیشتر بازه های پرداخت اقساط ۱۸،۲۴،۳۰ و ۳۶ ماهه را نیز انتخاب کنند.
شایان ذکر است کمپین هیجان جام جهانی مدیران خودرو نیز همچنان ادامه دارد. معاونت فروش برند ام وی ام در حاشیه قرعه کشی برندگان سری دوم این کمپین اعلام نمود به علت استقبال گسترده مردم از این طرح و خرید خودروی ۳۱۵ اسپرت اکسلنت، طرح فوق تا ۲۲ اسفند ماه تمدید گردید تا ۳ برنده دیگر به ۶ برنده دو دوره گذشته سفر به روسیه اضافه شود.
هر یک از علاقه مندان می‌توانند جهت اطلاع از شرایط فروش محصولات و جزئیات کمپین های در حال اجراء برای مشتریان خانواده بزرگ مدیران خودرو به وبسایت رسمی شرکت مدیران خودرو به آدرس  www.mvmco.ir مراجعه نمایند.
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است