انسان همان می شود که اغلب به آن فکر می کند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه » معرفی خودرو » معرفی جدیدترین شاسی‌بلند کیا در سال ۲۰۱۹ +تصاویر
معرفی جدیدترین شاسی‌بلند کیا در سال ۲۰۱۹ +تصاویر

معرفی جدیدترین شاسی‌بلند کیا در سال ۲۰۱۹ +تصاویر

دیگر بر کسی پوشیده نیست که کیا تمرکز زیادی روی ساخت suvهای رده بالایی دارد که بتوانند در جایگاهی بالاتر از سورنتو قرار بگیرد. به همین دلیل شرکت کره‌ای در اواخر فوریه به نمایش نمونه اولیه از یک شاسی‌بلند پرداخت و کانسپت “تلوراید” را به جهان معرفی کرد.

محصولات جدید کیا موتورز تازه های خودرو خودروهای 2018 در ایران شاسی بلند جدید کیا موتورز قیمت شاسی بلند اس یو وی لوکس مجله خودرو بازار خودرو آمریکا قیمت جدید محصولات KIA مشخصات کیا تلوریدا

اورت هدریک، مدیر برنامه‌ریزی محصولات کیا در بازار آمریکا در این خصوص گفت: اینک تمامی گزینه‌ها و امکانات در این خصوص آماده است و برنامه‌ریزی‌های لازم در حال شکل‌گیری هستند. وی در خصوص ویژگی محرک چرخ‌های عقب در k900 و استفاده از پلت‌فرم آن برای یک شاسی بلند افزود: این موضوع مسئله‌ای مرسوم محسوب می‌شود.

جدید ترین شاسی بلند کیاموتورز

مقامات کیا به ساخت هیچ suv دیگری اشاره نکرده‌اند، با این وجود نام تلوراید نیز برای suv آینده شرکتشان تائید نشده است. از طرفی k900به دلیل ویژگی‌های نه چندان مطلوب ظاهری در کشوری مانند آمریکا مقبول و موفق ظاهر نشده و طراحان کیا نتوانسته‌اند توازن خوبی را در سراسر خودرو رقم بزنند. با این حال ارائه یک کابین ساده و به نسبت لوکس می‌تواند نگرش منفی مخاطبان به نمای عقبی را تا حدی تعدیل کند. فناوری‌های زیادی که در k900 به کار رفته عینا و یا در سطحی پیشرفته تر به شاسی‌بلند آتی کیا منتقل خواهد شد.

جدید ترین شاسی بلند کیاموتورز

انتظار داریم خودروی قدبلندی را که اینک با نام تلوراید می‌شناسیم، در اواخر سال جاری یا اوایل سال ۲۰۱۹ به شکلی رسمی معرفی شود. این خودرو جعبه‌ای ارائه می‌شود و احتمالا بازار آمریکا خواستار نسخه‌های محدود از آن نیست.

جدید ترین شاسی بلند کیاموتورز

منبع : ایران جیب
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است