هیچ می دانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری ،آرزوی دیگران است.(جک لندن)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
خانه » آخرین اخبار » نرخ دستمزد تعمیر خودرو افزایش یافت
نرخ دستمزد تعمیر خودرو افزایش یافت

نرخ دستمزد تعمیر خودرو افزایش یافت

رئیس اتحادیه صنف تعمیر کاران خودرو
رئیس اتحادیه صنف تعمیر کاران خودرو از افزایش ۱۵ تا ۱۸ درصدی دستمزد تعمیرکاران خبر داد و گفت: این روزها با نوسانات نرخ ارز، تعمیرکاران درگیر مشکلات تامین قطعات خودرویی هستند.
آموزش عیب یابی ماشین آموزش مکانیک و برق خودرو دلایل به صدا افتادن اتاق خودرو عیب یابی خودرو سمند عیب یابی خودرو پژو 405 عیب یابی خودرو 206 کتاب عیب یابی خودرو صدای تق تق در سر پیچ آموزش تعویض کله پلوس پراید اپلیکیشن عیب یابی خودرو
 علیرضا نیک آئین در گفت و گو با خبرنگار خودروکار، با اشاره به اینکه همه ساله نرخ دستمزد و حقوق در کشور با افزایش همراه است و امسال نیز نرخ دستمزد تا ۱۹.۵ درصد افزایش داشت، اظهار کرد: نرخ دستمزد تعمیرکاران خودرو نیز با افزایش ۱۵ تا ۱۸ درصدی همراه شد.

او ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون  و با افزایش نوسانات نرخ ارز، قیمت قطعات خودرو نیز بسته به میزان افزایش قیمت ها با افزایش قیمت همراه شده است، چرا که تعیین دستمزد تعمیرکاران نیز همراه با گارانتی قطعات و نرخ آن ها محاسبه می شود.

به گفته نیک آئین، صنف تعمیرکاران نمی خواهد به واسطه افزایش قیمت قطعات خودرویی نرخ دستمزدها را تغییر دهد؛ از این رو با مشکلات تامین قطعه دست و پنجه نرم می کند.

رئیس اتحادیه صنف تعمیر کاران خودرو افزود: در حال حاضر روغن‌ها و قطعات تقلبی در بازار به وفور دیده می شود که همین امر در کیفیت تعمیرات خودرو از سوی تعمیرکاران لطمه وارد می کند.

او تاکید کرد: در حال حاضر به دلیل نوسانات نرخ ارز در بازار، نه تنها قطعات خودرو با ارز ۴۲۰۰ تومانی، بلکه با ارز آزاد هم به سختی پیدا می شود. به گونه ای که تعمیرکاران علاوه بر نوسان قیمت قطعات، با مشکل تامین قطعه همراه هستند.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است