آگاه باشيد، تنها با ياد خدا دلها آرامش می ‏يابد! (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
خانه » آخرین اخبار » شعب و عاملیت های نگین خودرو، در جمع ۱۰۰ نماینده برتر رنو ۲۰۱۷
شعب و عاملیت های نگین خودرو، در جمع ۱۰۰ نماینده برتر رنو ۲۰۱۷

شعب و عاملیت های نگین خودرو، در جمع ۱۰۰ نماینده برتر رنو ۲۰۱۷

Dealer Of The Year نام جشنی بزرگ و باشکوه است که هر ساله توسط کمپانی رنو در پاریس برگزار می شود و طی آن ۱۰۰ نماینده برتر رنو در سراسر دنیا انتخاب شده و با تشریفات مخصوصی از آنها تقدیر می‌شود. معیارهای انتخاب و قرارگیری در لیست ۱۰۰ نفری نمایندگان برتر مشتمل بر: دارا بودن استانداردهای سه گانه فروش، خدمات پس از فروش و قطعات تحت عنوان ۳S، افزایش حجم فروش به میزان معین در قیاس با سال گذشته در کشور، افزایش کیفیت ارائه خدمات با اجرای استانداردهای Care 2.0 وکسب نمره حد نصاب در ارزیابی های دوره ای رنو جهانی توسط بازرسان ویژه است.

ایران برای اولین بار با ۳ نماینده برتر نگین خودرو در این مراسم حضور یافت. آقایان تیموری از اصفهان، جلالی از گرگان و نیکوان از شعبه شیراز بعنوان نمایندگان برتر ایران به این مراسم راه یافتند.

جشن DOTY 2017 ماه گذشته در ۲ روز برگزار شد؛ برنامه روز اول بازدید مدعوین و اعضای خانواده شان از سالن اپرای مشهور پاریس و در روز دوم، پس از گردش در شهر و قایق سواری در رودخانه سِن، مراسم شام و اهدای جوایز در کاخ ورسای بعنوان سورپرایز ویژه برندگان این دوره از DOTY برگزار شد. این مراسم با میزبانی معاون اولCEO  رنو – تیری کاسکاس – و حضور افتخاری قهرمان پیشکسوت ۴ دوره از مسابقات فرمول ۱ رنو – آلن پراست – و اهدای جوایز به نمایندگان رنو از سراسر ۵ قاره خاتمه یافت.

qstm9ub40fvgj7gsyq4.jpeg

l9sxx81n23pxygnqkgpd.jpg

x2cqn0nbrcd5ls1wktg9.jpg

fk4yg25bj8y6zj3zm3h.jpeg

نمایندگی رنو فرانسه نمایندگی رنو در ایران خدمات پس از فروش رنو قیمت محصولات رنو انواع محصولات رنو در ایران خبرهای گوناگون نمایندگی رنو در اصفهان نمایندگی رنو در گرگان نمایندگی رنو در شیراز نمایندگی رنو در تهران

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است