نیکوترین عادت تفکر است و حکمت زاده تفکر.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار مهم » پرفروش‌ترین خودرو جهان کدامند؟
پرفروش‌ترین خودرو جهان کدامند؟

پرفروش‌ترین خودرو جهان کدامند؟

پرفروش‌ترین خودرو جهان کدامند؟

در یک بررسی جدید مشخص شد شرکت‌های آسیایی پرفروش‌ترین خودروهای جهان را تولید می‌کنند.
نتیجه تصویری برای تویوتا کرولا

در یک بررسی جدید مشخص شد شرکت‌های آسیایی پرفروش‌ترین خودروهای جهان را تولید می‌کنند.

«فهرست پرفروش‌ترین خودروهای جهان» مربوط به نیمه نخست سال ۲۰۱۶ میلادی منتشر شد و در آن نام ۱۰۰ مدل خودرو که بیشترین تعداد از آنها به فروش رسیده است آورده شد تا کمپانی‌های آسیایی بار دیگر نشان دهند رقبای آمریکایی خود را پشت‌سر گذاشته‌اند.

این لیست که بر مبنای «پایگاه داده جهانی خودرو F2M» منتشر شده است، میزان فروش بیش از ۲۷۰۰ مدل خودرو در ۱۴۰ کشور بزرگ جهان را مورد تحلیل قرار داد و بر اساس آن پرفروش‌ترین خودرو جهان مشخص شد.

بر اساس این لیست اعلام شد در شش ماه نخست سال جاری میلادی فروش خودروهای سبک شهری در جهان نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد ۳٫۰ درصدی به ۴۵٫۸ میلیون دستگاه رسید.

بر اساس این لیست خودرو کرولا ساخت شرکت ژاپنی تویوتا عنوان پرفروش‌ترین محصول را به دست آورد. میزان فروش این خودرو آسیایی در مدت مذکور با کاهش ۱٫۲ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۳۴ هزار دستگاه اعلام شد و با این وجود پرفروش‌ترین خودرو بود. کرولا در سال ۲۰۱۵ تنها خودروی جهانی بود که طی یک سال بیش از ۱٫۳ میلیون دستگاه از آن به فروش رسید.

نتیجه تصویری برای خودروی گلف 2016

خودرو گلف ساخت شرکت آلمانی فولکس‌واگن به دنبال بازاریابی نامناسب در آمریکا و کانادا،‌ با کاهش ۱٫۸ درصدی نسبت به سال قبل با فروش ۵۰۰ هزار دستگاه رتبه دوم را به دست آورد تا پیش‌بینی فروش یک میلیون دستگاه برای سال جاری داشته باشد.

نتیجه تصویری برای ‫خودرو F-Series‬‏

رتبه سوم این لیست به خودرو F-Series فورد اختصاص یافت که با رشد ۱۲٫۶ درصدی، ۴۷۸ هزار دستگاه از آن به فروش رسید. خودرو Focus شرکت فورد در این دوره زمانی ۱۶٫۴ درصد بازار خود را از دست داد و با فروش ۳۶۷ هزار دستگاه در رتبه سوم ایستاد.

نتیجه تصویری برای هیوندای النترا

رتبه‌های بعدی لیست پرفروش‌ترین خودروهای جهان به ترتیب به Elantra هیوندای، Polo فولکس‌واگن، Rav4 تویوتا، و Camry تویوتا اختصاص یافت.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است