سعادت عادت است آنرا پرورش دهید.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار مهم » بازگشت قیمت خودروهای زیر ۴۵ میلیون تومان به سال ۹۶
بازگشت قیمت خودروهای زیر ۴۵ میلیون تومان به سال ۹۶

بازگشت قیمت خودروهای زیر ۴۵ میلیون تومان به سال ۹۶

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: طرحی با ۲۰۰ امضا برای ساماندهی بازار خودرو به مجلس ارائه شده که بر اساس بخشی از این طرح، نرخ خودروهای زیر ۴۵ میلیون تومان باید به سال ۹۶ بازگردد.

ایران خودرو و لیست قیمت قیمت peugeot قیمت پژو 2008 قیمت پژو 206 قیمت پژو 207 قیمت پژو 301 قیمت پژو 308 قیمت پژو 405 قیمت پژو ۵۰۰۸ قیمت پژو 508 قیمت پژو پارس سال قیمت دنا EF7 قیمت دنا ELX قیمت رنو کپچر 2016 قیمت سمند se قیمت سورن EF7 قیمت سورن ELX توربو قیمت سوزوکی گراند ویتارا قیمت سوزوکی ویتارا قیمت سوزوکی ویتارا اتوماتیک قیمت محصولات ایران خودرو قیمت محصولات جدید ایران خودرو قیمت مینی بوس آرین قیمت هایما s5 قیمت هایما s7 توربو قیمت هایما اس 7 قیمت هایما اس 7 توربو اتوماتیک قیمت وانت آریسان لیزینک ایران خودرو محصولات ایران خودرو

 سید مهدی مقدسی اظهار داشت: طرحی به نام ساماندهی خودرو با ۲۰۰ امضا به مجلس ارائه شده که یک فوریت آن به تصویب صحن علنی رسیده است. البته این طرح مخالفان و موافقانی هم داشت.
وی ادامه داد: هنوز نتوانسته ایم در حوزه خودرو، نظر متقاضیان و مشتریان را جلب کنیم و دولت با افزایش بی منطق تعرفه نرخ خودرو نتوانسته است اقدام موثری انجام دهد. حتی در مورد خودروهای هیبریدی که در دیگر کشورها مشمول مشوق هایی می شود هنوز زیرساختی فراهم نکرده ایم.

مقدسی گفت: نابسامانی کنونی پذیرفتنی نیست و دستگاه های مسئول باید بر این بی سامانی نظارت و به آن رسیدگی کنند.وی ادامه داد: بخشی از طرح ساماندهی خودرو به خودروهای زیر ۴۵ میلیون تومان اشاره دارد، در این خصوص آمده است که نرخ این خودروها باید به سال ۹۶ بازگردد در این صورت رقابت هم دوباره ایجاد خواهد شد.عضو کمیسیون صنایع مجلس افزود: خودروسازهای داخلی نباید فقدان مدیریتشان را به بازار خودرو مربوط کنند.
مقدسی گفت: امیدواریم این طرح در صحن علنی رأی بیاورد و تأثیرش را در بازار خودروی کشور مشاهده کنیم.وی افزود:​ خودروسازها باید به مصرف کننده احترام بگذارند و نباید به سمتی بروند که به جای مشکل جامعه در پی حل مشکل خودشان باشند.

منبع: تسنیم
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است