ارزش انسان به افکار و باورهای اوست
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
خانه » مقایسه خودرو » تفاوت تیپ های مختلف پراید در بازار +جدول
تفاوت تیپ های مختلف پراید در بازار +جدول

تفاوت تیپ های مختلف پراید در بازار +جدول

یکی از سوالات متداولی که در مورد پراید پرسیده می شود تیپ های مختلف آن شامل SL ،SX،SE ،TL ،EX است و افرادی که قصد خرید خودرو پراید را دارند، غالباً در انتخاب تیپ مناسب با نیازشان دچار مشکل می‌شوند.

 تفاوت پراید 131 با 132  تفاوت پراید 131 se با sx  تفاوت پراید ساژم و زیمنس  تفاوت پراید SL با SX  تفاوت پراید LE با TL  انواع مدل پراید  آپشن های پراید  بهترین پراید در بازار  قیمت پراید 131  مقایسه تیپ های پراید  مقایسه خودرو

پراید این روزها در مدل های ۱۱۱ ، ۱۳۱، ۱۳۲ و ۱۵۱  تولید و روانه بازار می شود  در این مطلب نگاهی به تیپ های این مدل ها داریم هرچند که در کل می توان گفت که موتور و گیربکس تمامی مدل های ذکر شده در بالا یکی بوده و اختلاف در بدنه است.

پراید این روزها در حال تبدیل شدن به خودروی نوستالژی ایران بوده و به نوعی در حال پر کردن جای پیکان که مدت ها با مدل های مختلف در کشور روانه بازار شده بود است. پیکان در سال های گذشته با چندین مدل مختلف روانه بازار شد ولی در سالهای آخر تولید فقط با یک مدل معروف یه چراغ بنزی تولید شد  و حالا جایگزین آن پراید نیز همان سرنوشت را به خود اختصاص داده و پس از تولید در تیپ های مختلف هم اکنون فقط با تیپ SE  تولید و روانه بازار می شود.

یکی از سوالات متداولی که در مورد پراید پرسیده می شود تیپ های مختلف آن شامل SL ،SX،SE ،TL ،EX  است و افرادی که قصد خرید خودرو پراید را دارند، غالباً در انتخاب تیپ مناسب با نیازشان دچار مشکل می‌شوند. در بخش زیر یک راهنمای دقیق درباره آپشن ها و تجهیزات هر یک از نسخه‌ها موجود است که نشان‌گر تفاوت تیپ‌های انواع پراید است.

 تفاوت پراید 131 با 132 تفاوت پراید 131 se با sx تفاوت پراید ساژم و زیمنس تفاوت پراید SL با SX تفاوت پراید LE با TL انواع مدل پراید آپشن های پراید بهترین پراید در بازار قیمت پراید 131 مقایسه تیپ های پراید مقایسه خودرو

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است