شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷
خانه » قیمت » لیست قیمت خودروهای صفر کیلومتر در بازار تهران /دی۹۵
لیست قیمت خودروهای صفر کیلومتر در بازار تهران /دی۹۵

لیست قیمت خودروهای صفر کیلومتر در بازار تهران /دی۹۵

لیست قیمت خودروهای صفر کیلومتر در بازار تهران /دی۹۵

نمایشگاه‌داران خودرو امیدوارند که در شب عید، بازار خودرو یک مقدار رونق بگیرد و به نظر آنها این امر در صورتی رخ می دهد که شرایط اقتصادی مردم بهتر شود.

بازار خودرو در هفته اول دی تغییر خاصی نسبت به ماه گذشته نداشته و فعالان بازار خودرو همچنان از رکود این بازار سخن می‌گویند.

بررسی‌های پرشین‌خودرو در سطح شهر نشان می‌دهد که بازار خودرو بسیار سرد و خلوت است و به گفته یک نمایشگاه‌‌دار خودرو، فروشندگان بازار خودرو منتظر شب عید هستند و برخی از نمایشگاه‌داران بر این باورند که شاید شب عید وضعیت بازار خودرو کمی بهتر شود و احتمال دارد این بازار رنگ و بوی تازه‌ای به خود بگیرد.

یک نمایشگاه‌دار خودرو در خصوص رابطه قیمت دلار با قیمت خودرو گفت: قیمت دلار رابطه مستقیمی با قیمت خودرو ندارد، بلکه نوسان قیمت دلار رابطه مستقیمی بر روی مواد اولیه خودرو از جمله ورق‌های فولادی داشته است.

این نمایشگاه‌‌دار عنوان کرد: درهفته گذشته افزایش قیمت دلار باعث شد تا بازار جهانی هم بر افزایش قیمت آهن اثر بگذارد و این امر موجب شد تا قیمت مواد اولیه خودرو روند افزایشی قیمت به خود بگیرند.

وی در بخشی از اظهارات خود گفت: مدتی است شرکت‌های خودروساز عرضه محصولات خود را به بازار کاهش داده‌اندکه این امر باعث بالا رفتن قیمت خودرو شده است.
این فعال بازار خودرو بیان کرد: در حال حاضر وضعیت شرکت‌های خودروساز خوب و خبرها حاکی از آن است که سر آنها شلوغ است و با شرایط و تسهیلاتی که برای فروش محصولات خود می‌گذارند مردم را راغب به خریدن خودرو از خود می‌کنند.

او ادامه داد: در نمایشگاه خودرو ما نمی‌توانیم تسهیلاتی برای فروش خودرو بگذرایم و این امر سبب شده که نمایشگاه‌های خودرو خلوت و ساکت باشد.

این نمایشگاه‌دار خودرو بر این نظر بود که، وضعیت بازار خودرو نسبت به سال گذشته در دی‌ماه سال ۹۴ تغییری نکرده و همچنان این بازار راکد است و به نظر برخی از نمایشگاه‌داران سایه سنگین رکود در این بازار قرار نیست که به این راحتی از بین برود.

این فعال بازار افزود: اگر شرایط بازار خودرو به این صورت پیش برود و بازار به سمت رونق حرکت نکند مسلماً شاهد تعطیلی نمایشگاه‌های خودروخواهیم شد.

او در پیش‌بینی خود تا پایان سال در خصوص وضعیت بازار خودر اشاره کرد و گفت: نمایشگاه‌داران خودرو امیدوارند که در شب عید بازار خودرو یک مقدار رونق بگیرد و این امر در صورتی به وجود می‌آید که شرایط اقتصادی مردم خوب شود و زمانی که جیب مردم پر پول باشد تمام بازارها رونق می‌گیرد از جمله بازار خودرو.

حال باید منتظر باشیم تا ببینیم در شب عید شرایط اقتصادی مردم چگونه خواهد بود و این شرایط چه تاثیری بر بازار خودرو خواهد گذاشت!
قیمت خودروهای داخلی در بازار تهران – ۸ دی ماه ۹۵ :

خودرو قیمت تغییر نسبت به هفته گذشته
۲۰۶ تیپ ۲ ۳۳.۳۰۰.۰۰۰ ۱۰۰.۰۰۰+
۲۰۶ تیپ ۵ ۳۷.۹۰۰.۰۰۰ ۳۰۰.۰۰۰+
پژو ۴۰۵ SLX ۳۳.۰۰۰.۰۰۰
۲۰۶ صندوقدار ۳۸.۰۰۰.۰۰۰
پارس بنزینی ۳۶.۸۰۰.۰۰۰ ۲۰۰.۰۰۰+
رنو ساندرو استپ‌وی ۶۰.۵۰۰.۰۰۰
پارس TU5 ۴۰.۴۰۰.۰۰۰
پژو ۲۰۷ دستی ۴۵.۲۰۰.۰۰۰ ۲۰۰.۰۰۰+
تندر۹۰ ایران خودرو ۳۹.۳۰۰.۰۰۰
اچ سی کراس ۵۰.۵۰۰.۰۰۰
پراید ۱۳۱ ۲۰.۷۰۰.۰۰۰
پراید ۱۱۱ ۲۱.۱۰۰.۰۰۰
برلیانس H320 اتوماتیک ۵۱.۸۰۰.۰۰۰ ۲۰۰.۰۰۰-
پارس تندر ۴۱.۰۰۰.۰۰۰ ۲۰۰.۰۰۰-
دنا ۴۴.۸۰۰.۰۰۰
لیفان ۸۲۰ ۸۸.۰۰۰.۰۰۰ ۶۰۰.۰۰۰+
جک S5 اتوماتیک ۹۵.۰۰۰.۰۰۰
مزدا۳ FL ۱۲۵.۰۰۰.۰۰۰ ۵۰۰.۰۰۰+
رنو ساندرو اتوماتیک ۵۳.۰۰۰.۰۰۰ ۳۰۰.۰۰۰+
رنو کپچر ۲۰۱۶ ۱۱۷.۰۰۰.۰۰۰

 

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است