افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار مهم » فولکس واگن بیش از هزار متخصص IT رابه خدمت میگیرد
فولکس واگن بیش از هزار متخصص IT رابه خدمت میگیرد

فولکس واگن بیش از هزار متخصص IT رابه خدمت میگیرد

فولکس واگن بیش از هزار متخصص IT رابه خدمت میگیرد

فولکس واگِن اخیراً اعلام کرد برای انجام پروژه‌های جدید و آینده‌نگرانه خود، طی سه سال آینده بیش از هزار نفر متخصص IT در حوزه‌های مختلف سکتورهای پیشرفته (high-tech Sectors) به خدمت می‌گیرد.

2016-vw-budde-01
این خودروساز تصمیم دارد افراد موردنظر را از صنایعی همچون بازی‌های رایانه‌ای جذب کرده و تحقیقات وسیع و بسیار پیشرفته‌ای را برای گسترش دانش فنی خود در زمینه هوش مصنوعی، داده‌ها، واقعیت مجازی و تولید و ارتباطات هوشمند انجام دهد.
نیمی از این تیم جدید در سازمان مرکزی IT کمپانی در وولفسبورگ و نیز آزمایشگاه‌های واقع در برلین، مونیخ و خود وولفسبورگ مشغول به کار خواهند شد.


کارلهاینز بلِسینگ (Karlheinz Blessing) عضو هیئت‌مدیره گروه فولکس واگِن در این باره می‌گوید:

کسانی که می‌خواهند آینده حمل‌ونقل دنیا را رقم بزنند، به فولکس واگِن می‌آیند. هم‌اکنون با گروهی از بهترین افراد در حال دست‌وپنجه نرم کردن با چالش‌های مربوط به آینده هستیم: دیجیتالی شدن، توسعه نرم‌افزار، حمل‌ونقل الکترونیکی، رانندگی خودکار و خدمات حمل‌ونقلی.

2016-vw-budde-02
دکتر مارتین هافمَن (Martin Hofmann) از دیگر صاحب منسبان کمپانی نیز معتقد است:

مسائل پیش روی ما در مقایسه با گذشته وسیع‌تر و جذاب‌تر شده‌اند. IT در فولکس واگِن به معنی همکاری بین‌المللی و کار جدی و پرسرعت در زمینه جدیدترین فناوری‌هاست.

2016-vw-budde-03
بد نیست اشاره کنم که این خودروساز طی چند ماه گذشته نیز چند متخصص فناوری اطلاعات از صنایع مختلف مانند رباتیک و طراحی به خدمت گرفته که هم‌اکنون در حال کار روی پروژه‌های موجود هستند.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است