آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
خانه » دوچرخه وموتور سیکلت » معرفی سریعترین موتور سیکلت برقی جهان +عکس ومشخصات
معرفی سریعترین موتور سیکلت برقی جهان +عکس ومشخصات

معرفی سریعترین موتور سیکلت برقی جهان +عکس ومشخصات

معرفی سریعترین موتور برقی جهان +عکس ومشخصات

شرکت Lightening Motorcycle سه سال پیش با اخذ مقام سریع‌ترین موتورسیکلت الکتریکی، یکه‌تاز در میان کمپانی‌های تولید کننده‌ی موتورسیکلت‌های این کلاس گردید.

موتورسیکلت LS-218 به عنوان سریع‌ترین موتورسیکلت تولید شده در دنیا, آماده‌ی تولید انبوه و کسب موفقیت‌های بیشتر و بهتر می‌باشد.
نام LS-218 که برای این موتورسیکلت بکار رفته است برگرفته از سرعت ۲۱۸.۶۳۷ مایل بر ساعتی (معادل با ۳۵۲ کیلومتر بر ساعت) ثبت شده‌ی این موتورسیکلت طی رویداد Bonneville در ماه آگوست سال ۲۰۱۱ می‌باشد که در واقع رکورد سریع‌ترین موتورسیکلت برقی دنیا نیز می‌باشد.

تصاویر/سریعترین موتورسیکلت الکتریکی جهان

کمپانی Lightening پیش‌فروش این موتورسیکلت را پس از ثبت رکورد آن آغاز نموده و بعد از ۳ سال آماده‌ی ارائه‌ی این موتورسیکلت به متقاضیان آن می‌باشد.

قیمت این موتورسیکلت معادل با ۳۸,۸۸۸ دلار می‌باشد. این موتورسیکلت یک پیشرانه الکتریکی با قدرت تولیدی معادل با ۲۰۰ اسب بخار و سیستم خنک‌کننده مایع دارد. در این موتورسیکلت سیستم انتقال قدرت بکار گرفته نشده است و موتور این محصول، چرخشی معادل با ۱۰۵۰۰ دور در دقیقه داشته و گشتاوری برابر با ۲۲۷ نیوتن متر تولید می‌نماید.

باتری این موتورسیکلت با ظرفیت ۳۸۰ ولت و مصرفی معادل با ۱۲ کیلووات ساعت در ازای هر ۱۶۰ الی ۱۹۴ کیلومتر و ۱۵ کیلووات ساعت در ازای ۲۴۱.۴۰ کیلومتر داشته و قدرت شارژ مجدد برابر با ۱۲۰ کیلووات ساعت و از نوع یون-لیتیوم در ازای هر ۲۵۷ الی ۲۹۰ کیلومتر در کنار سیستم بکار رفته در این موتورسیکلت را دارد. شارژ کامل باتری این موتورسیکلت در سطح ۲ آن زمانی تقریباً برابر با ۲ ساعت لازم دارد که البته در کنار این موضوع, سیستم شارژ سریع باتری نیر بکار گرفته شده است که قابلیت شارژ باتری را ظرف مدت زمان ۳۰ دقیقه فراهم می‌آورد.

نتیجه تصویری برای سریعترین موتور برقی جهان

موارد دیگری که این موتورسیکلت را از موتورسیکلت های دیگر متمایز می‌کند استفاده از سیستم چنگال معکوس Inverted Ohlins Forks و قابلیت تنظیم تکان‌ها و ضربه‌ها و بازوی چرخش آلومینیومی بکار گرفته شده در آن است. چرخ جلوی این موتورسیکلت از نوعBrembos 320 میلی‌متری و چرخ عقب آن از نوع منیزیومی Marchesini 432 میلی‌متری می‌باشد. این موتورسیکلت با وزنی معادل با ۱۸۴.۷۵ کیلوگرم شتاب صفر تا صد را ظرف مدت زمان کمتر از ۳ ثانیه به خود اختصاص می‌دهد.

تصاویر/سریعترین موتورسیکلت الکتریکی جهان

کمپانی Lightening قصد شروع بکار و ارائه‌ی موتورسیکلت LS-218 را طی رویداد Quail Motorcycle Gathering در Carmel که آخر همین هفته برگزار می‌گردد را دارد.
منبع: پدال

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است