اسایش و راحتی امروز حاصل رنج و زحمت دیروز است.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار مهم » طراحی خودروی برقی بادی توسط یک کشاورز چینی+عکس
طراحی خودروی برقی بادی توسط یک کشاورز چینی+عکس

طراحی خودروی برقی بادی توسط یک کشاورز چینی+عکس

طراحی خودروی برقی بادی توسط یک کشاورز چینی+عکس

آیا برای طراحی یک خودرو لزوما به مدرک تحصیلی بسیار بالایی نیاز است و یا به مواد و امکانات بسیار پیشرفته ای نیاز است؟ اگر اینطور فکر می کنید باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید.

 کشور چین به عنوان پرجمعیت ترین کشور جهان پر از انسانهایی است خلاق که معمولا با کمترین امکانات اختراعات بسیار جالبی را معرفی می کنند. “تانگ زنپینگ” کشاورز چینی که در شهر پکن زندگی می کند پس از طی مدت زمان ۳ ماه توانسته است یک اتومبیل جالب که با نیروی باد کار می کند بسازد.

این خودروی الکترونیکی علاوه بر ژنراتور الکترونیکی ، از یک توربین بادی که در جلوی آن نصب شده و همچنین دو پنل خورشیدی در پشت خودرو برای تولید انرژی استفاده می کند. آقای تانگ ادعاء کرده است که موتور الکترونیکی که او بر روی خودروی خود سوار کرده است از بسیاری از موتورهای الکترونیکی که امروزه بر روی بسیاری از خودروهای برقی نصب شده است قوی تر است.

به هیچ وجه گول ظاهر ساده و به نوعی قدیمی و ابتدایی این خودرو را نخورید. این اتومبیل می تواند با سرعت نهایی ۱۴۰ کیلومتر بر ساعت حرکت کند و از نظر برد بر سایر خودروهای برقی موجود برتری دارد. این گونه که سازنده این خودرو ادعا کرده است این خودرو به وسیله باله هایی که در پشت آن نصب شده است از حرکت بهتر و موثرتری برخوردار بوده و هر دو یا سه روز یک بار به شارژ نیاز دارد.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است