اینترنت همانند دریاست ، کسی که آن را نمی شناسد همانند کسی ست که شنا را نمی داند.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
خانه » اخبار مهم » شرکت رنو فرانسه رکوردار فروش خودرو درسال ۲۰۱۶ شد
شرکت رنو فرانسه رکوردار فروش خودرو درسال ۲۰۱۶ شد

شرکت رنو فرانسه رکوردار فروش خودرو درسال ۲۰۱۶ شد

گروه خودروسازی رنو فرانسه به لطف ایران رکورد شکست

گروه خودروسازی رنو با انتشار گزارش سالانه خود اعلام کرد که میزان فروشش در سال ۲۰۱۶ به لطف رشد فروش در اروپا و بازارهای خارجی ای نظیر ایران، رکورد شکسته است . پیش از این پژو فرانسه از رکوردشکنی به لطف ایران خبر داده بود.

به گزارش رویترز، گروه خودروسازی رنو با انتشار گزارش سالانه خود اعلام کرد که میزان فروش سالانه اش در سال ۲۰۱۶ به لطف رشد فروش در اروپا و بازارهای خارجی ای نظیر ایران، رکورد شکسته است. این شرکت پیش بینی کرده که در سال ۲۰۱۷ شاهد رشد بیشتری باشد.

در گزارش رنو آمده است، میزان فروش سالانه خودروهای تولیدی این شرکت در سال گذشته میلادی به ۱۳.۳ درصد افزایش یافته و خودروهای فروخته شده در سال ۲۰۱۶ به بیش از ۳.۱۸ میلیون دستگاه رسیده که رقمی بی سابقه است.

نتیجه تصویری برای رنو فرانسه

تیری کوزکاس، عضو کمیته اجرایی رنو در بیانیه ای اعلام کرد: «استراتژی ما مبنی بر تنوع بخشی به مدل ها و گسترش جغرافیایی حضورمان در بازارهای مختلف که در طی چند سال گذشته اجرا شده موفقیت آمیز بوده است. این استراتژی گروه رنو را قادر می سازد تا از نظر حجم فروش و سهم از بازار در هر منطقه ای پیشرفت کند.»
آمارهای ارائه شده در گزارش شرکت رنو، تصویری مشابه آنچه در گزارش هفته گذشته شرکت پژو سیتروئن مبنی بر افزایش فروش آمده را ترسیم می کند. در این گزارش نیز لغو تحریم های ایران، نقش پررنگی در افزایش فروش این شرکت داشته است.

نتیجه تصویری برای رنو فرانسه

پیش از این هم گروه خودروسازی پژو سیتروئن فرانسه اعلام کرده بود، افزایش فروش خودروهای برند پژو در ایران و ادامه ترمیم بازار خودروی اروپا موجب شد تا این شرکت بهترین عملکرد سالانه خود از سال ۲۰۱۰ تاکنون را به ثبت برساند.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است