هیچ می دانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری ،آرزوی دیگران است.(جک لندن)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
خانه » قیمت » جدول قیمت خودروهای صفر کیلومتر مدل ۹۶ /بهمن ۹۵
جدول قیمت خودروهای صفر کیلومتر مدل ۹۶ /بهمن ۹۵

جدول قیمت خودروهای صفر کیلومتر مدل ۹۶ /بهمن ۹۵

در حالی با نزدیک شدن به ماه‌های پایانی سال، بازار خودرو کشور رنگ رونق را به چشم‌ می‌بیند که عرضه پلاک‌های ۹۶، گپ قیمتی بین محصولات …

در حالی با نزدیک شدن به ماه‌های پایانی سال، بازار خودرو کشور رنگ رونق را به چشم‌ می‌بیند که عرضه پلاک‌های ۹۶، گپ قیمتی بین محصولات ایران‌خودرو و سایپا به‌وجود آورده است.

به گفته دست‌اندرکاران بازار خودرو، طی هفته جاری به‌دلیل عرضه مدل‌های پلاک ۹۶، بازار با رونق همراه بوده است که در این بین محصولات شرکت ایران‌خودرو به‌دلیل عرضه تمامی تولیدات این شرکت با پلاک ۹۶، افزایش قیمت را به خود دیده است. اما محصولات شرکت سایپا به‌دلیل عدم عرضه پلاک‌های ۹۶ در بازار با کاهش قیمت مواجه شده است.

آن‌گونه که به‌نظر می‌رسد، عرضه زودتر از موعد خودروها با پلاک ۹۶ موجب شده که مشتریان خودرو انگیزه لازم برای خرید را پیدا کنند؛ بر همین اساس بازار در حال حاضر با رونق همراه است. این موضوع در حالی است که فعالان بازار از کاهش قیمت محصولات سایپا و پارس خودرو خبر می‌دهند و مهم‌ترین دلیل آن را عدم عرضه خودرو با پلاک جدید عنوان می‌کنند. عدم عرضه پلاک‌های ۹۶ سایپا در حالی است که این شرکت دو هفته پیش از عرضه محصولات پلاک جدید خود تا ۱۰ روز دیگر خبر داده بود. موضوعی که عدم تحقق آن یک پرسش اساسی ایجاد می‌کند؛ اینکه دلیل عدم عرضه خودروهای سایپا با پلاک ۹۶ چیست؟ به گفته نمایشگاهداران خودرو پایتخت شرکت سایپا ۲۰ هزار دستگاه خودرو با شاسی سال ۹۵ به تولید رسانده است؛ که در صورت فروش این تعداد دستگاه خودرو، محصولات ۹۶ را عرضه خواهد کرد.

با این حال، رضا تقی‌زاده، معاون فروش گروه خودروسازی سایپا در گفت‌وگو با «دنیای اقتصاد» با اشاره به اینکه خودروهای فروش نقدی سایپا هفته آینده به بازار عرضه می‌شود، گفت: سایپا خودروهای تولیدی خود با شاسی سال جاری را به‌صورت اعتباری به فروش رسانده است و هفته آینده نیز خودروهای پلاک جدید را عرضه می‌کند. از آنجا که یکی از دلایل مهم تقاضای شکل گرفته طی دی و بهمن سال جاری به‌دلیل عرضه زودتر از موعد خودروها با پلاک جدید است؛ بنابراین خودروسازانی که خودروهای پلاک سال خود را زودتر عرضه کرده‌اند، توانسته‌اند مشتری بیشتری برای محصولات خود جذب کنند.

قیمت خودروهای مدل ۹۶ در بازار تهران – ۷ بهمن ماه ۹۵ :

خودرو

قیمت

تغییر نسبت به هفته گذشته

۲۰۶ تیپ ۲

۳۳.۰۰۰.۰۰۰

۱۰۰.۰۰۰-

۲۰۶ تیپ ۵

۳۷.۸۰۰.۰۰۰

۱۰۰.۰۰۰-

پژو ۴۰۵ GLX

۲۹.۸۰۰.۰۰۰

۳۰۰.۰۰۰-

۲۰۶ صندوقدار

۳۸.۳۰۰.۰۰۰

پارس بنزینی

۳۷.۰۰۰.۰۰۰

۱۰۰.۰۰۰-

سمند EF7

۳۱.۶۰۰.۰۰۰

سمند SE

۲۸.۷۰۰.۰۰۰

سمند LX

۳۱.۵۰۰.۰۰۰

تندر۹۰ اتوماتیک

۴۷.۹۰۰.۰۰۰

۲۰۰.۰۰۰+

پراید ۱۳۱

۲۰.۹۰۰.۰۰۰

پراید ۱۱۱

۲۱.۳۰۰.۰۰۰

تیبا دوگانه سوز

۲۶.۹۰۰.۰۰۰

پارس تندر

دنا

۴۴.۴۰۰.۰۰۰

۲۰۰.۰۰۰-

لیفان ۸۲۰

۹۰.۰۰۰.۰۰۰

مزدا۳ FL

ناموجود

توقف تولید

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است