آیا می پنداری که جسم کوچکی هستی ؟ولی درون تو جهان بزرگی نهفته است.(امام علی علیه السلام)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
خانه » معرفی خودرو » معرفی مطمئن‌ترین خودروهای بازار آلمان
معرفی مطمئن‌ترین خودروهای بازار آلمان

معرفی مطمئن‌ترین خودروهای بازار آلمان

معرفی مطمئن‌ترین خودروهای بازار آلمان

مطالعه‌ی میزان اطمینان خودروی جی دی پاور آلمان در سال ۲۰۱۶ درست همانند مطالعه‌ی صورت گرفته در آمریکا است به این معنی که …
معرفی مطمئن‌ترین خودروهای بازار آلمان

پدال- مطالعه‌ی میزان اطمینان خودروی جی دی پاور آلمان در سال ۲۰۱۶ درست همانند مطالعه‌ی صورت گرفته در آمریکا است به این معنی که جی دی پاور تعداد مشکلات پدیدار شده در طی یک سال توسط مالکان اصلی خودرو را پس از ۱۲ تا ۳۶ ماه مالکیت بررسی و اندازه می‌گیرد.

در آلمان به ازای هر ۱۰۰ دستگاه خودرو به‌طور متوسط ۱۲۷ مشکل گزارش شده و میتسوبیشی با ۷۷ مشکل به ازای هر ۱۰۰ دستگاه خودرو حائز بهترین رتبه شده است. کسب این نتیجه بسیار شگفت‌انگیز و تعجب‌آور است زیرا همین شرکت در آمریکا امتیازی پایین‌تر از حد متوسط ۱۵۲ مشکل به ازای هر ۱۰۰ دستگاه خودرو را به دست آورده است (۱۶۱ مشکل به ازای هر ۱۰۰ دستگاه خودرو).

اما موضوع جالب‌توجه‌تر اینکه ب‌ام‌و با داشتن ۱۷۸ مشکل به ازای هر ۱۰۰ خودرو در وطن خود بدترین عملکرد را داشته است. این عملکرد پایین‌تر از حد متوسط است. هرچند در ایالات‌متحده ب‌ام‌و بهتر از میانگین عمل کرده و به ازای هر ۱۰۰ خودرو ۱۴۲ مشکل داشته است.

اما پس از میتسوبیشی بهترین عملکرد را برندهای پژو (۹۲)، اشکودا (۹۵)، ولوو (۹۶) و سئات (۹۹) داشته‌اند؛ اما برندهای همسایه‌ی ب‌ام‌و در انتهای لیست هم عبارت‌اند از آئودی (۱۵۰)، مینی (۱۵۰)، سیتروئن (۱۶۶) و فیات (۱۷۰). تنها چیزی که بین مطالعه‌ی صورت گرفته در آلمان و آمریکا یکسان بوده رتبه‌ی فیات است. در آمریکا نیز فیات به ازای هر ۱۰۰ دستگاه خودرو ۱۷۱ مشکل داشته و آن را در انتهای لیست جای داده است.

منبع: autoguide

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است