خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان. (دکتر علی شریعتی)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
خانه » فروش ویژه خودرو » تخفیف ویژه ۱ درصدی در فروش نقدی و اقساطی محصولات میتسوبیشی
تخفیف ویژه ۱ درصدی در فروش نقدی و اقساطی محصولات میتسوبیشی

تخفیف ویژه ۱ درصدی در فروش نقدی و اقساطی محصولات میتسوبیشی

آرین موتور پویا نماینده رسمی Mitsubishi motors ژاپن در نمایشگاه خودرو تهران حضور خواهد داشت . این شرکت شرایط فروش استثنایی را برای خریداران در زمان برگزاری نمایشگاه خودرو در نظر گرفته است.

غرفه آرین موتور در سالن یک نمایشگاه واقع شده است . نمایشگاه خودرو از تاریخ سه شنبه ۹۵.۱۱.۲۶ الی شنبه ۹۵.۱۱.۳۰ درمحل نمایشگاه های شهر آفتاب برگزار خواهد شد.

در شرایط فروش استثنایی آرین موتور کلیه خودروهای  این شرکت با یک درصد تخفیف ویژه به خریداران عرضه می شوند .خریداران خودروهای میتسوبیشی در نمایشگاه تهران اعم از اینکه بطور نقد اقدام به خرید خودرو کنند و یا از روش اقساطی خرید انجام دهند از این یک درصد تخفیف ویژه بهره مند خواهند شد در صورت خرید نقدی تخفیف ویژه نمایشگاه به تخفیف خرید نقدی افزوده خواهد شد . در صورت خرید اقساطی نیز تخفیف یک درصدی در پیش پرداخت مشتریان لحاظ می شود .

همچنین جهت رفاه حال علاقه مندان به برند اصیل و ژاپنی Mitsubishi شرکت آرین موتور شرایط فروش اقساطی خاصی را برای خودروی شاسی بلند پر طرفدار اوتلندر  در نظر گرفته است.

در این شرایط فروش اقساطی ویژه ، خودروی اوتلندر تیپ ۳ با اقساط ۱۸ ماهه بدون بهره به مشتریان عرضه می شود . علاقه مندان جهت خرید می بایست مبلغ ۱۲۴.۷۰۰.۰۰۰ تومان بعنوان پیش پرداخت بپردازند و مابقی بهای خودرو را طی ۱۸ قسط بدون بهره هریک به مبلغ ۴.۴۰۰.۰۰۰ تومان پرداخت کنند. لازم به ذکر است کماکان شرایط فروش اقساطی یکساله بدون بهره برای بقیه مدل های میستوبیشی در دسترس می باشد . شرایط فروش ویژه نمایشگاه خودرو آرین موتور  تنها تا تاریخ ششم اسفند ماه اعتبار خواهد داشت.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است