بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
خانه » قیمت » خودروهایی که با کمتر از ۵ میلیون تومان می‌توان خرید +جدول
خودروهایی که با کمتر از ۵ میلیون تومان می‌توان خرید +جدول

خودروهایی که با کمتر از ۵ میلیون تومان می‌توان خرید +جدول

در حال حاضر هستند خریدارانی در بازار خودرو که به دلیل پایین بودن قدرت خرید، به سراغ ارزان‌ترین خودروهای موجود در بازار می‌روند

 اگرچه در سال‌های اخیر خودروسازان تلاش کردند خودروهایی تولید کنند که قیمت‌های پایینی داشته باشد و بتواند با وجود داشتن دو اصل کیفیت و قیمت مناسب، برای اقشار کم‌درآمد ارائه شود، اما با این وجود، بررسی روند تولید خودرو نشان می‌دهد که خودرویی کمتر از ۲۰ میلیون تومان تولید نمی‌شود و پراید هم که در این حد و رقم قیمت داشت، تولید آن به تدریج کاهش و در نهایت متوقف خواهد شد.

با این وجود، بررسی بازار خودرو نشان می‌دهد که خریداران خودروهای ارزان می‌توانند در بازار خودروهای کارکرده، خودرویی به اندازه قدرت خرید خود خریداری کنند.

گزارش‌های میدانی از نمایشگاه‌های خودرو حاکی از آن است که یک پراید صندوق‌دار مدل ۱۳۷۵ با ۴۰۹ هزار و ۲۰۰کیلومتر کارکرد ۵ میلیون تومان برای فروش گذاشته شده است. همچنین در بازار خودرو همچنان پیکان خرید و فروش می‌شود؛ به طوری که یک پیکان سفید مدل سال ۱۳۷۸ با ۵۰ هزار کیلومتر کارکرد ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

از سوی دیگر، یکی از نمایشگاه‌های خودرو تهران یک رنو پی‌کی مدل سال ۱۳۸۱ با ۱۶۰ هزار کیلومتر کارکرد را ۳ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان برای فروش گذاشته است. یک پراید صندوق‌دار مدل سال ۱۳۸۰ با ۳۰۰ هزار کیلومتر کارکرد نیز ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت دارد. پیکان مدل سال ۱۳۷۷ با ۲۴۰ هزار کیلومتر کارکرد نیز ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان از سوی نمایشگاه‌داران برای فروش گذاشته شده است.

 خودروهایی که با کمتر از 5 میلیون تومان می‌توان خرید +جدول

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است