عشق، فراموش كردن خود در وجود كسی است كه همیشه و در همه حال ما را به یاد دارد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
خانه » معرفی خودرو » پورشه پانامرا ۸سیلندر با پیشرانه هیبریدی +عکس ومشخصات
پورشه پانامرا ۸سیلندر با پیشرانه هیبریدی +عکس ومشخصات

پورشه پانامرا ۸سیلندر با پیشرانه هیبریدی +عکس ومشخصات

 پورشه پانامرا ۸سیلندر با پیشرانه هیبریدی +عکس ومشخصات

پورشه اعلام کرده که در حال تحلیل جنبه‌های مختلف توسعه‌ی نسخه‌ی هیبریدی مدل ۸ سیلندر پانامرا است.

2018-porsche-panamera-4-e-hybrid
مدیرعامل پورشه اولیور بلوم هفته‌ی پیش و در خلال معرفی پانامرا ۴ E-Hybrid اعلام کرد که این برند اشتوتگارتی به نسخه‌ی هیبریدی و کارا از سدان کاملاً جدید خود فکر می‌کند. انتظار می‌رود که این مدل از پیشرانه‌ی جدید ۸ سیلندر ۴ لیتری توئین توربوی استفاده شده در پانامرا توربو بهره ببرد. پیشرانه‌ی مذکور توانایی تولید قدرت ۵۴۲ اسب بخاری و گشتاور ۷۷۰ نیوتون متری را دارد.

2018-porsche-panamera-4-e-hybrid-03
با همراهی قدرت اضافی پیشرانه‌های الکتریکی، پانامرای هیبریدی می‌تواند پرفورمنس شگفت‌انگیزی نسبت به مدل ۶ سیلندر ۴ E-Hybrid داشته باشد. نسخه‌ی ۶ سیلندر یاد شده که پیشرانه‌ی ۲٫۹ لیتری توئین توربو دارد در ۴٫۶ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت رسیده و سقف سرعت آن ۲۷۸ کیلومتر در ساعت است.

2018-porsche-panamera-4-e-hybrid-02
انتظار می‌رود که نسخه‌ی جدید پانامرا همانند برادر ۶ سیلندر ذکر شده دارای سیستم چهارچرخ محرک و گیربکس اتوماتیک ۸ سرعته PDK باشد.

2018-porsche-panamera-4-e-hybrid-04
خبرهای مربوط به پانامرای ۸ سیلندر هیبریدی تازگی ندارد و اواخر ماه ژوئن نیز شایعات مشابهی شنیده شده بود. طبق گفته‌های منابع داخلی کمپانی، مدل مورد بحث از برخی تکنولوژی‌ها و قطعات سوپرکار ۹۱۸ اسپایدر سود خواهد برد و قدرت ترکیبی آن حدود ۷۰۰ اسب بخار و گشتاور آن ۱۰۸۵ نیوتون متر در نظر گرفته خواهد شد. شاید این نسخه بالاترین مدل پانامرا باشد و بنابراین مدل توربو S را کنار بزند.

2018-porsche-panamera-4-e-hybrid-01
در خبری مرتبط اولیور بلوم اظهار داشت که پورشه در آینده‌ای نزدیک برنامه‌ای برای هیبرید کردن ۹۱۱ یا ۷۱۸ باکستر/۷۱۸ کیمن ندارد. در حال حاضر ۱۰ درصد فروش مدل‌های مختلف پورشه از این تکنولوژی بهره می‌برند.

2017-porsche-panamera-4-e-hybrid-paris-motor-show1

2017-porsche-panamera-4-e-hybrid-paris-motor-show3
علیرغم رسوایی دیزل گیت صورت در گروه فولکس، بلوم گفته که پیشرانه‌های دیزل در سال‌های آینده و مخصوصاً در بازار اروپا موضوعی مهم برای پورشه هستند.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است