به زبانت اجازه نده که قبل از اندیشه ات به کار افتد.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
خانه » قیمت » قیمت خودروهای صفر مدل ۹۶ در بازار / ۲۰ بهمن ماه ۹۵
قیمت خودروهای صفر مدل ۹۶ در بازار / ۲۰ بهمن ماه ۹۵

قیمت خودروهای صفر مدل ۹۶ در بازار / ۲۰ بهمن ماه ۹۵

جدول قیمت به روز خودروهای صفر مدل ۹۶ در بازار /۲۰ بهمن ۹۶

وضعیت قیمت خودروهای صفر مدل 96 در بازار + جدول

در حالی اکثر خودروسازان مدل‌های ۹۶ خود را به بازار عرضه کرده‌اند که نمایشگاه‌داران خودرو پایتخت از رونق بازار به‌دلیل عرضه پلاک‌های ۹۶ و به همراه آن افزایش قیمت‌ها خبر می‌دهند.

آنگونه که فعالان بازار خودروی تهران می‌گویند، عرضه پلاک‌های ۹۶ موجب افزایش قیمت در بازار شده است. این در حالی است که افزایش قیمت خودروهای داخلی طی هفته جاری بیشتر برای محصولات شرکت سایپا اتفاق افتاد چراکه این شرکت بعد از یک ماه‌ و نیم تاخیر نسبت به ایران خودرو محصولات پلاک ۹۶ خود را عرضه کرد. این موضوع در حالی است که ایران خودرو اواسط دی‌ماه سال جاری با عرضه محصولات خود با پلاک ۹۶ توانست به بازار رونق دهد. از سوی دیگر محصولات این شرکت که با عرضه به بازار افزایش قیمت را تجربه کرده بود هم‌اکنون به ثبات قیمتی رسیده است. اما باوجود آنکه شرکت سایپا پلاک‌های جدید خود را به بازار عرضه کرده است اما پارس خودرو، شرکت زیرمجموعه سایپا تاکنون سه مدل از خودروهای خود یعنی ال -۹۰، ساندرو و برلیانس را همچنان با پلاک ۹۵ عرضه می‌کند.

آنگونه که فعالان بازار می‌گویند؛ علت عرضه این سه خودرو با پلاک ۹۵ که جزو محصولات پرفروش پارس خودرو نیز به حساب می‌آید به این دلیل است که شرکت سایپا در انتظار اتمام فروش خودروهای یاد شده در بازار است. در این زمینه یک منبع آگاه در شرکت سایپا علت عدم عرضه این سه خودرو به بازار را محصولات پلاک ۹۵ موجود در بازار می‌داند و می‌گوید، شرکت سایپا تا زمانی که مدل‌های ۹۵ این خودرو در بازار به فروش نرسند، مدل‌های ۹۶ را به بازار عرضه نمی‌کند. در حالی بازار خودرو بعد از چندماه کاهش معامله، رنگ و روی رونق را به خود دیده است که نمایشگاه‌داران خودرو پایتخت وضعیت بازار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته را بسیار مطلوب توصیف می‌کنند. به گفته آنها در دو ماه آخر سال گذشته، رکود همچنان بر بازار حکمفرما بود، اما در شرایط کنونی شاهد رونق معاملات در بازار خودرو کشور هستیم. بر این اساس آنها پیش‌بینی‌ می‌کنند، افزایش معاملات در بازار تا پایان سال همچنان برقرار خواهد بود. نکته مهم دیگر اینکه آمار تولید دی‌ماه نیز نشان از رشد تولید محصولات شرکت‌های خودروساز دارد و برهمین اساس به‌نظر می‌رسد، تولید و فروش خودرو در یک مدار قرار دارد.

قیمت کلیه خودروهای مدل ۹۶ در بازار تهران/ ۲۰ بهمن ماه ۹۵ :

خودرو قیمت تغییر نسبت به هفته گذشته
۲۰۶ تیپ ۲ ۳۳.۲۰۰.۰۰۰ ۱۰۰.۰۰۰+
۲۰۶ تیپ ۵ ۳۷.۳۰۰.۰۰۰ ۳۰۰.۰۰۰-
پژو ۴۰۵ GLX ۲۹.۵۰۰.۰۰۰ ۲۰۰.۰۰۰-
پژو ۴۰۵ GLX دوگانه‌سوز ۳۱.۸۰۰.۰۰۰
پژو ۴۰۵ TU5 ۳۲.۲۰۰.۰۰۰
۲۰۶ صندوقدار ۳۸.۲۰۰.۰۰۰
۲۰۷ دنده ای ۴۵.۸۰۰.۰۰۰
پارس بنزینی ۳۶.۵۰۰.۰۰۰ ۱۰۰.۰۰۰-
پارس دوگانه‌سوز ۳۹.۳۰۰.۰۰۰
پارس TU5 ۴۱.۰۰۰.۰۰۰
سمند SE ۲۸.۵۰۰.۰۰۰
سمند LX ۳۱.۴۰۰.۰۰۰
سمند EF7 بنزینی ۳۱.۳۰۰.۰۰۰
سمند EF7 دوگانه‌سوز ۳۳.۰۰۰.۰۰۰
سورن توربو ۳۸.۹۰۰.۰۰۰ ۲۰۰.۰۰۰-
تندر۹۰ ایران خودرو ۳۹.۲۰۰.۰۰۰ ۳۰۰.۰۰۰-
تندر۹۰ اتوماتیک ۴۸.۰۰۰.۰۰۰
پراید ۱۳۱ ۲۱.۱۰۰.۰۰۰ ۱۰۰.۰۰۰+
پراید ۱۱۱ ۲۱.۴۰۰.۰۰۰ ۲۰۰.۰۰۰+
تیبا SX ۲۵.۶۰۰.۰۰۰
تیبا هاچ بک EX ۲۸.۰۰۰.۰۰۰ ۳۰۰.۰۰۰+
پارس تندر
دنا ۴۳.۶۰۰.۰۰۰ ۴۰۰.۰۰۰-
لیفان X60 اتوماتیک ۶۷.۰۰۰.۰۰۰
جک S5 اتوماتیک ۹۷.۰۰۰.۰۰۰ ۲۰۰.۰۰۰+
مزدا۳ FL ۱۲۵.۰۰۰.۰۰۰
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است