هر برادری که از منافع برادر خود مانند نفع خویش حمایت کرد به کار خود سامان داده است
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
خانه » دوچرخه وموتور سیکلت » فروش ۵ هزار موتورسیکلت برقی ایرانی در اصفهان
فروش ۵ هزار موتورسیکلت برقی ایرانی در اصفهان

فروش ۵ هزار موتورسیکلت برقی ایرانی در اصفهان

۵ هزار موتورسیکلت برقی ایرانی در اصفهان به فروش می‌رسد

رئیس مرکز طرح‌های کلان ملی فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری از فروش موتورسیکلت های برقی در اصفهان که توسط محققان در شرکت های دانش بنیان ساخته شده است، خبر داد.

پیمان صالحی، در گفتگو با مهر در خصوص یکی از طرح های کلان معاونت علمی و فناوری تحت عنوان « به تولید رساندن موتور سیکلت برقی » اظهار داشت: این طرح با همکاری  بین سازمانی در حال انجام است و شرکت های دانش بنیان و شهرداری اصفهان با پشتیبانی معاونت علمی، در صدد هستند که موتورسیکلت های برقی تولید داخل را در سطح این شهر به حرکت در بیاورند.

وی با بیان اینکه در قالب این طرح قرار است تعدادی موتور سیکلت برقی توسط شرکت دانش بنیان ساخته شود، گفت: شهرداری اصفهان تعهد کرده که ایستگاههای مجانی برای شارژ این موتورها تا ۳ سال تامین کند.

وی افزود:پیش بینی شده که در ۵۰ نقطه  از شهر اصفهان ایستگاه های شارژ موتور برقی  ایجاد شود.

صالحی با بیان اینکه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای ساخت موتورها توسط شرکت ها حمایت کرده است، گفت: در این طرح ۵ هزار موتور سیکلت برقی به تدریج ساخته و در اصفهان به فروش می رسد.

مدیر مرکز طرح کلان ملی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری افزود: چون شهرداری اصفهان استقبال شایسته ای از اجرای این طرح بعمل آورده و تسهیلات خوبی برای تولید و فروش آن اختصاص داد، این طرح در این استان اجرایی می شود.

وی اظهار داشت: طبق قرارداد، تا پایان سال آینده شرکت دانش بنیان تولید کننده موتورسیکلت های برقی نمونه های تجاری را تحویل خواهد داد.

امتیاز 4.25 ( 4 رای )
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. سلام
    بسیار کار خوبیه فقط قیمت این موتورها نباید بیشتر از موتورهای بنزینی باشد چون که یک آرمیچر و باتری و بدنه ای بیش نیست و در تولید انبوه قیمت زیادی در نمی آید خوشبختانه همه مواد اولیش هم داخل میتوان تولید کرد که دیگر بهانه تحریم وجود نداشته باشد
    اگر قیمت آنها پایین تر بیاید با توجه به اینکه نیازی به گواهی نامه ندارد به سرعت مورد استقبال قرار میگیرد و خیلی ها دیگر با ماشین به محل کارشان نمیروند و تولید آلودگی خیلی کمتر می شود

    و ان شاءالله اینکه از انرژی پاک خورشیدی که خداوند در اختیارمون گذاشته بیشتر بتوانیم بهرمند شویم
    چیزی که کشورهای پیشرفته دارن به سرعت استفاده میکنن

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است