امام حسين(ع):اگر دين نداريد لااقل آزاده باشيد.
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷
خانه » معرفی خودرو » با دوام ترین خودروهای ایرانی کدام است؟
با دوام ترین خودروهای ایرانی کدام است؟

با دوام ترین خودروهای ایرانی کدام است؟

 با دوام ترین خودرو ایرانی کدام است؟کم استهلاک ترین خودرو داخلی ،کم خرج ترین خودرو خارجی ،کم خرج ترین ماشین ،کم استهلاک ترین خودرو وارداتی ،پر استهلاک ترین خودرو ،کم خرج ترین خودرو داخلی ،ماشین کم خرج خارجی ،کم هزینه ترین خودرو ایرانی

طی آخرین ارزیابی‌های شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران و بر اساس آزمون دوامی که این شرکت از چهار مدل خودرو سواری در زمستان سال گذشته به عمل آورد،

ماکسیما بهترین خودرو ارزیابی شد و به همراه پژو۴۰۵ تولیدی سایت خراسان در سطح کیفی خیلی خوب قرار گرفتند.

بر اساس این ارزیابی که در سه ماهه چهارم سال گذشته به عمل آمده، چهار مدل خودرو سواری تحت آزمون قرار گرفتند که دو مدل از آن‌ها در سطح کیفی خیلی خوب و دو مدل نیز در سطح کیفی حداقل قابل قبول قرار گرفتند.

در این میان ماکسیما بدون داشتن ایراد ایمنی، عملکردی، اساسی و قابل توجه، با کیفیت‌ترین خودرو این دوره بوده است و به همراه پژو۴۰۵ تولیدی سایت خراسان در سطح کیفی خیلی خوب قرار گرفت.

پژو۴۰۵ تولیدی سایت خراسان نیز ایرادات ایمنی، عملکردی و اساسی نداشت، ولی دارای سه ایراد قابل توجه بود.

 

همچنین خودروهای پژو ۴۰۵ تولیدی سایت تهران ایران خودرو با اکتساب یک ایراد ایمنی، یک ایراد اساسی و سه ایراد قابل توجه و پژو پارس با اکتساب یک ایراد ایمنی، دو ایراد اساسی و چهار ایراد قابل توجه در سطح حداقل قابل قبول قرار گرفتند.

به گزارش ایسنا، بر اساس آزمون دوامی نیز که در پاییز سال گذشته انجام شده بود، خودروهای هیوندا ورنا و ریو بدون داشتن ایرادات ایمنی، عملکردی و اساسی و با اکتساب تنها یک ایراد قابل توجه در سطح خیلی خوب بوده و با کیفیت‌ترین خودروهای دوره محسوب شده بودند.

خودروهای پژو پارس خراسان با داشتن دو ایراد اساسی و یک ایراد قابل توجه و سایپا ۱۴۱ با داشتن یک ایراد اساسی و پنج ایراد قابل توجه در سطح خوب قرار گرفته بودند.

البته شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران خودروی ون نارون را نیز در گروه سواری طبقه‌بندی کرده بود که این خودرو با اکتساب یک ایراد ایمنی و ۱۲ ایراد قابل توجه در سطح حداقل قابل قبول قرار گرفت.

گفتنی است در این آزمون، خودروها طی ۲۰ هزار کیلومتر تحت آزمون دوام قرار می‌گیرند.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است