آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نقشی ماندگار در اندیشه ما دارند .
خوش آمدید - امروز : پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷
خانه » اخبار مهم » هرج و مرج در قیمت‌گذاری خودروهای وارداتی +جدول
هرج و مرج در قیمت‌گذاری خودروهای وارداتی +جدول

هرج و مرج در قیمت‌گذاری خودروهای وارداتی +جدول

هرج و مرج در قیمت‌گذاری خودروهای وارداتی در شرایطی افزایش یافته که هیچ دستگاه مسئولی بر بازار نظارت ندارد و ظاهراً سازمان حمایت نیز در خواب زمستانی به سر می‌برد

 نبود نظارت بر قیمت گذاری خودروهای وارداتی همچنان ادامه دارد و در این فضا، شرکت‌های واردکننده به دلخواه خود برای محصولاتشان قیمت گذاری می‌کنند. در این راستا، پس از افزایش قیمت‌های نجومی که طی یکی دو ماه اخیر در مورد برخی خودروهای وارداتی اتفاق افتاد، این بار نوبت به محصولات کیا رسید تا برای سومین بار افزایش قیمت را طی ۲ ماه اخیر تجربه کنند.

شرکت اطلس خودرو قیمت برخی محصولاتش را دو تا سه مرتبه طی ماه‌های آذر و دی افزایش داده است، به طوری که قیمت سورنتو ۲۰۱۶ با افزایش ۵۵ میلیون و ۱۴۴ هزار تومانی روبرو شده است. قیمت اسپورتیج ۲۰۱۷ نیز افزایش ۶۶ میلیون و ۷۱۱ هزار تومانی را تجربه کرده و در مورد اپتیما ۲۰۱۶ شاهد رشد قیمت ۳۸ میلیون و ۴۷۱ هزار تومانی هستیم.

در مورد کارنز ۲۰۱۷ نیز باید به رشد قیمت ۶۱ میلیون تومانی قیمت این خودرو اشاره کنیم، افزایش قیمت سراتو ۲۰۱۷ نیز ۴۱.۵ میلیون تومان بوده است. در عین حال، پیکانتو ۲۰۱۶ نیز با افزایش قیمت ۱۹ میلیون و ۷۱۹ هزار تومانی همراه بوده است.

جدول قیمت محصولات کیا در آبان و آذر امسال به شرح زیر است:

فهرست جدید قیمت محصولات کیا در دی ماه نیز به شرح زیر است:

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است