دانشگاه تمام استعدادهای افراد از جمله بی استعدادی آن ها را آشکار می کند.(آنتوان چخوف)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷
خانه » آخرین اخبار » راننده شخصی ترامپ از او شکایت کرد
راننده شخصی ترامپ از او شکایت کرد

راننده شخصی ترامپ از او شکایت کرد

 این راننده چیزی حدود ۳۵۰ هزار دلار از ترامپ طلب دارد.
به نقل ازایرنا، راننده شخصی سابق دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به دلیل ساعت ها اضافه کاری و سال ها حق و حقوق معوقه خود، از موسسه وی شکایت کرد.

لیموزن دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا اخبار آمریکا ماشین ضدگلوله ترامپ اولین ماشین دونالد ترامپ از همه جا چه خبر

از تارنمای این روزنامه انگلیسی، نوئل سینترون (Noel Cintron) که بیش از ۲۵ سال به عنوان راننده شخصی ترامپ خدمت کرده است، می گوید رئیس جمهوری آمریکا ۳ هزار و سیصد ساعت اضافه کاری به وی بدهکار است.

به گفته ی وکیل سینترون، این راننده چیزی حدود ۳۵۰ هزار دلار از ترامپ طلب دارد.

لری هاچر(Larry Hutcher) از وکلای این راننده در بیانیه ای عنوان کرد: دونالد ترامپ خود را مدافع زنان و مردان کارگر می داند. چیزی که از حقیقت فاصله زیادی دارد. نوئل سینترون روز، شب و آخر هفته برای وی کار کرد اما ترامپ از پرداخت حق الزحمه وی سرباز زد.

 گاردین در ادامه نوشت: سینترون ضمن بیان این که «به نفع ترامپ مجبور به صرف نظر از مزایای درمانی خود شده است»، می گوید که دستمزد وی در دوره ای ۱۵ ساله تنها دو بار افزایش داشته است. این مقدار از ۶۲ هزار و ۷۰۰ دلار در سال ۲۰۰۳ (۱۳۸۲)، به ۶۸ هزار دلار در سال ۲۰۰۶ ( ۱۳۸۵) رسیده و در نهایت نیز در سال ۲۰۱۰ (۱۳۸۹) به ۷۵ هزار دلار رسید.

وی در سال ۲۰۱۶ (۱۳۹۵) پس از ۲۵ سال در پی آن که ترامپ به عنوان نامزد ریاست جمهوری حزب جمهوریخواه انتخاب شد، به دست سرویس مخفی ایالات متحده آمریکا از شغل خود برکنار شد.

گاردین در ادامه خاطرنشان کرد: شمار دیگری از پیمانکاران و کارگران شرکت های متعلق به ترامپ نیز پیش تر به دلیل دستمزدهایی که از ترامپ طلب دارند، به دادگاه شکایت کرده بودند.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است