هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷
خانه » دوچرخه وموتور سیکلت » ساخت موتورسیکلت برقی بی صدا برای عبور از موانع سخت +عکس
ساخت موتورسیکلت برقی بی صدا برای عبور از موانع سخت +عکس

ساخت موتورسیکلت برقی بی صدا برای عبور از موانع سخت +عکس

موتورسواری در کوه ها و نقاط ناهموار یکی از چالش های هیجان انگیز است که بسیاری دوست دارند آن را تجربه کنند اما سروصدای زیاد موتورهای آفرود یک چالش جدی است

شرکت کیک موفق به تولید موتورسیکلت برقی تازه ای شده که سروصدای خاصی تولید نمی کند و می تواند بدون آسیب زدن به محیط زیست و تولید دود و آلودگی در زمین های ناهموار حرکت کند.

این موتور که «کالک» نام دارد در کنار عملکرد خوب، وزن کمی هم دارد و در راستای تحقق هدف به صفر رساندن تولید آلاینده های زیست محیطی ناشی از انتشار سوخت های فسیلی تولید می شود.

در این موتور از یک شاسی منحصر به فرد و موتور پیشرفته ای موسوم به‌ «IPM» استفاده شده که باعث می شود سرعت آن به حداکثر ۸۰ کیلومتر در ساعت برسد. با توجه به برقی بودن این موتور، در آن خبری از دنده و کلاچ نیست.

وزن این موتور حدود ۷۰ کیلوگرم است که تقریبا نصف موتورسیکلت های معمولی است. این موتورسیکلت با یک بار شارژ باتری می تواند حداکثر ۸۰ کیلومتر را طی کند.

در این موتور سه حالت رانندگی پیش بینی شده که عبارتند از اکتشاف برای حرکت در مسیرهای دشوار و صعب العبور با سرعت حداکثر ۴۵ کیلومتر در ساعت، حالت کاوش برای مسیرهای طولانی تر و کم و بیش عادی و در نهایت حالت هیجان برای حرکت با حداکثر سرعت در مسیرهای جاده ای معمولی. پیش فروش این موتور با قیمت ۱۴۰۰۰ دلار از مدتی قبل آغاز شده است.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است