حافظه، پرونده تخيل و گنجينه عقل، دفتر ثبت وجدان و مخزن انديشه است.(بازيل
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
خانه » معرفی خودرو » نمایشگاه دیترویت میزبان لندکروز مدل GS7 چینی+قیمت ومشخصات
نمایشگاه دیترویت میزبان لندکروز مدل GS7 چینی+قیمت ومشخصات

نمایشگاه دیترویت میزبان لندکروز مدل GS7 چینی+قیمت ومشخصات

نمایشگاه دیترویت میزبان لندکروز مدل GS7 چینی+قیمت ومشخصات

در حالی که برخی از نام‌های بزرگ در صنعت خودرو در نمایشگاه دیترویت ۲۰۱۷ شرکت نکردند، کمپانی GAC به اولین شرکت چینی تبدیل شد که در سالن اصلی این شرکت خودرو رونمایی می‌کند.

این خودروساز دولتی در سگمنت شاسی بلند سایز متوسط مدل GS7 را به نمایشگاه آورده، یک مدل ۵ سرنشینه آماده ورود به خط تولید که تقریباً هم اندازه با فولکس واگن توارگ می‌باشد. این خودرو یک طراحی جعبه‌ای شکل داشته و از یک موتور ۲ لیتری توربو بنزینی استفاده می‌کند.

لندکروز چینی- GS8

در حالی که این مدل در کنار مدل GS8 از اواخر امسال در چین وارد بازار خواهد شد، دومین مدل شرکت که در نمایشگاه دیترویت رونمایی شد یک کراس آور کانسپت به نام EnSpirit بود که یک طراحی‌تر و تمیز با سقفی شیب دار دارد. این مدل کانسپت که گفته می‌شود به مراحل نهایی تولید نزدیک شده است، از یک موتور هیبریدی استفاده می‌کند ولی هنوز جزئیات کامل آن منتشر نشده است.

دیگر مدلی که در کنار این دو خودرو توسط GAC موتورز رونمایی شد یک خودروی کانسپت دیگر به نام GE3 بود. این مدل ۵ درب یک طراحی آیرودینامیک تر در مقایسه با دو برادر خود داشته و از یک موتور کاملاً الکتریکی بهره می‌برد.

لندکروز چینی- GS8

در مراسم رونمایی از این مدل‌ها مقامات شرکت برنامه‌های خود برای ورود به بازار خودروی آمریکا را اعلام کردند. هنوز تاریخ رسمی این موضوع اعلام نشده است، ولی انتظار می‌رود قبل از سال ۲۰۲۰ شاهد ورود خودروهای این شرکت چینی به خیابان‌های آمریکا باشیم.

لندکروز چینی- GS8

لندکروز چینی- GS8

 

لندکروز چینی- GS8

امتیاز 5.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است