عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷
خانه » معرفی خودرو » کدام خودروها بیشترین ریسک دزدیده شدن در سال ۲۰۱۶ راداشتند
کدام خودروها بیشترین ریسک دزدیده شدن در سال ۲۰۱۶ راداشتند

کدام خودروها بیشترین ریسک دزدیده شدن در سال ۲۰۱۶ راداشتند

کدام خودروها بیشترین ریسک دزدیده شدن در سال ۲۰۱۶ راداشتند

جدای از گزارش‌های سالانه‌ی فروش و خودروهای محبوب در بازارهای مختلف، با پایان یافتن سال رتبه‌بندی‌های متفاوتی نیز منتشر می‌شود که یکی از آن‌ها به خودروهایی با بیشترین ریسک دزدیده شدن مربوط است.

rockland-county-ny-ramapo-police-are-urging-residents-to-lock-their-lxkolp-clipart
طبق داده‌های ارائه شده توسط سایت mycarcheck در بریتانیا پورشه ۹۱۱ کررا ۴S بیشترین میزان ریسک دزدی را دارد. از هر ۶ خودروی ۹۱۱ کررا ۴S تولیدی ۱ خودرو در طول استفاده‌ی خود دزدیده شده که بالاتر از هر خودروی دیگری است.

2016 porsche 911 Carrera 4S
در رتبه‌ی دوم مرسدس بنز CLC 220 Cdi اسپورت اتو قرار دارد. از هر ۱۱ خودروی تولید شده ۱ مورد دزدیده شده است. در رتبه‌ی سوم نیز رنجروور اووک دینامیک D4A قرار دارد.

mercedes-benz-clc-220-class-kompressor-2008-7
رئیس سایت می‌گوید:

جای تعجبی ندارد خودروهایی که در سال ۲۰۱۶ در معرض بیشترین ریسک دزدیده شدن قرار دارند مدل‌هایی باپرستیژ هستند: پورشه ۹۱۱، مرسدس بنز CLC220 کوپه و رنجروور اووک. نمونه‌های کارکرده‌ی این خودروها مورد علاقه‌ی خریداران بوده و البته خودروهای هدف سارقان نیز به شمار می‌روند چراکه سود خوبی را نصیب آن‌ها می‌کنند.

مدیر سایت به مالکان خودروهای یاد شده توصیه می‌کند مراقبت بیشتری را از خودروهای خود بکنند.

Range Rover Evoque Autobiography Dynamic
از دیگر خودروهای حاضر در لیست می‌توان به هوندا جاز SE CVT اشاره کرد که در رده‌ی چهارم قرار گرفته است. پرفروش‌ترین خودروی انگلستان یعنی فورد فیستا نیز در رتبه‌ی پنجم است. علاوه بر موارد یاد شده، داده‌های ارائه شده توسط مرکز جرائم بریتانیا نشان می‌دهد که برای اولین بار در ۲۰ سال گذشته سرقت خودرو در انگلستان رشد کرده است. در فاصله‌ی زمانی آوریل ۲۰۱۵ تا مارس ۲۰۱۶ رشد ۸ درصدی سرقت گزارش شده است. در این فاصله زمانی ۸۰۰۴۷ دستگاه خودرو دزدیده شده است. این عدد دربردارنده‌ی دزدیدن خودرو در خلال سرقت از خانه و… نیست.

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است